طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیدوناروما وارث بوفون است | ونتورا
ونتورا گزینه مناسبی برای ایتالیا است | بوفون

سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا تاکید کرد دروازه بان 16 ساله میلان وارث حقیقی جانلوییجی بوفون در ترکیب آتزوری است.

خبرگزاری ایسنا: به نقل از کوریره دلو اسپورت، تیم فوتبال ایتالیا پس از نمایش نسبتا خوبی که در یورو 2016 داشت، در انتخابی جام جهانی کارش را آغاز کرده است تا بتواند به جام جهانی 2018 روسیه صعود کند. البته از بازی های اخیر این تیم یک اتفاق حاشیه ای رخ داد و گراتزیانو پله پس از خروج از زمین با ناراحتی از کنار سرمربی عبور کرد تا این حرکت باعث اخراج او از تیم ملی شود.

سرمربی ایتالیا درباره اخراج پله گفت: همه بازیکنان می توانند به تیم ملی دعوت شوند و درهای تیم ملی به روی همه باز است. بازیکنی که در تیم ملی است، باید مراقب رفتار خود باشد. حضور در تیم ملی با بازی های باشگاهی فرق می کند. رفتار زننده چیزی است که نمی توانم از کنار آن به راحتی بگذرم. به همین خاطر پله را از تیم ملی اخراج کردیم ولی در بازی های بعدی ایتالیا او می تواند برای ایتالیا بازی کند و شرایطی مشابه با بقیه بازیکنان دارد.

جامپیرو ونتورا درباره حضور جانلوییجی دوناروما در تیم ملی این کشور نیز گفت: فوتبال ایتالیا خیلی خوش شانس است که دوناروما را دارد. او وارث جانلوییجی بوفون در تیم ملی است. مدت ها بوفون در تیم ملی ایتالیا حضور داشت و خیال دروازه ما راحت بود و الآن نفر بعد، دوناروما است. اگر هم تا به حال او بازی نکرده، به خاطر بوفون بوده است که قصد دارد تا پایان جام جهانی با ما باشد.

ونتورا در پایان گفت: کونته در تیم ملی ایتالیا تغییرات ساختاری داد و توانست تیم را به شرایط بهتری ببرد. در تیم ملی ادامه دهنده راه او هستم و به همین خاطر کاری که در تیم ملی داشتم آسان بوده است. از همین بابت از او تشکر می کنم.

دوناروما آینده فوتبال ایتالیا است | بوفون
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات