طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آتش سوزی عمدی بوده است / پارکینگ شهرداری ایلام دچار حریق شد
تحویل 11 مظنون آتش سوزی عمدی جنگل های لرستان به مراجع قضایی

عصر امروز، پارکینگ ماشین آلات شهرداری ایلام به آتش کشیده شد.

آتش سوزی, ایلام, پارکینگ شهرداری, پارکینگ شهرداری ایلام دچار حریق آتش سوزی عمدی بوده

آتش سوزی, ایلام, پارکینگ شهرداری

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام، در پی آتش سوزی پارکینگ ماشین آلات شهرداری ایلام در عصر امروز، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ایلام گفت: به محض اطلاع از آتش سوزی بلافاصله مأموران انتظامی و آتش نشانی در محل حادثه حاضر شدند.

محمدرضا نظری افزود: تعداد زیادی از ماشین آلات شهرداری مستقر در این پارکینگ در این حادثه دچار حریق شده و خسارت فراوانی به این ماشین آلات و تأسیسات مستقر در پارکینگ شهرداری ایلام وارد شده است.

وی از عمدی بودن آتش سوزی پارکینگ ماشین آلات شهرداری ایلام خبر داد و افزود: براساس اعلام کارشناسان انتظامی و آتش نشانی این حادثه عمدی بوده و از سوی نگهبان حاضر در محل پارکینگ ماشین آلات شهرداری ایلام به وقوع پیوسته است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ایلام تأکید کرد: به محض اطلاع مأموران آتش نشانی و ورود به محل حادثه، نگهبان مانع از ورود مأموران آتش نشانی شده و با شکستن شیشه خودروی ماشین آتش نشانی گریخته است.

نظری یادآور شد: بلافاصله مأموران انتظامی فرد متهم را تعقیب کرده که در اولین فرصت این فرد بازداشت و در حال تشکیل پرونده برای معرفی به دستگاه قضایی هستند.

وی اضافه کرد فرد مذکور بعد از بازداشت توسط نیروی انتظامی علت آتش سوزی را که توسط وی انجام شده بود اختلاف با مسئولان شهرداری عنوان کرده است.

غلامرضا طاهری سرپرست شهرداری ایلام در این باره گفت :برخی منابع ناآگاه عنوان کردند عدم پرداخت به موقع حقوق و مزایا باعث ناراحتی نیروی شهرداری و رخداد این اتفاق بوده است.

وی ادامه داد: این موضوع از اساس کذب بوده و تمامی مطالبات مجرم یاد شده پرداخت گردیده و وی هیچ طلبی از شهرداری ایلام ندارد.

این آتش سوزی با تلاش مأموران آتش نشانی مهار شد اما گفته می شود در اثر این آتش سوزی، 20 میلیارد ریال به شهرداری ایلام خسارت وارد شده است.انتهای خبر/


عمدی بودن 99 درصد آتش سوزی های
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات