طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیدرخشش تیم انجمن ووشوی ایران در فستیوال جهانی ووشوی شائولین
تیم ملی ووشوی ایران بر سکوی نایب قهرمانی آسیا ایستاد

ووشوکاران ایرانی در اولین روز از این رقابتها ، در مجموع موفق به کسب ۱۳ مدال رنگین ( ۳ مدال طلا ، ۴ نقره و ۶ برنز) در بخش های متفاوت تالو انفرادی شوند

به نقل از گروه ورزشی خبرنگاران جوان؛ یازدهمین فستیوال جهانی ووشوی شائولین به همت انجمن ووشوی چین و اداره کل ورزش استان هنان در شهر ژنگژو با حضور بیش از ۲۵۰۰ ورزشکار در قالب ۱۸۰ تیم از سراسر دنیا از امروز شروع شد.

ژنگژو, ووشو, انجمن ووشو, درخشش تیم انجمن ووشوی ایران فستیوال جهانی ووشوی شائولین

ژنگژو, ووشو, انجمن ووشو, درخشش انجمن ووشوی ایران, شائولین, فستیوال جهانی ووشو


این فستیوال هر دو سال یکبار و بعنوان معتبر ترین رویداد ووشوی شائولین در مهد کهن هنرهای رزمی (معبد شائولین) برگزار می شود.

ورزشکاران منتخب تیم تخصصی انجمن ووشوی ایران با سرپرستی و هدایت استاد بزرگ حسین داداشی بنیانگذار ووشو ایران و استاد مسعود جعفری بعنوان مربی و نماینده انجمن ووشو ایران توانستند در اولین روز از این رقابتها با شایستگی کامل ، در مجموع موفق به کسب ۱۳ مدال رنگین ( ۳ مدال طلا ، ۴ نقره و ۶ برنز) در بخش های متفاوت تالو انفرادی شوند.

انجمن ووشو, درخشش انجمن ووشوی ایران, ووشو, درخشش تیم انجمن ووشوی ایران فستیوال جهانی ووشوی شائولین


ووشو, درخشش انجمن ووشوی ایران, فستیوال جهانی ووشو, درخشش تیم انجمن ووشوی ایران فستیوال جهانی ووشوی شائولینبا توجه به حضور بنیانگذار ووشو ایران در این رویداد، تلوزیون ملی چین در رابطه با حالت ووشو در ایران و دنیا گفتگو جامعی را با ایشان انجام دادند.

ژنگژو, ووشو, درخشش انجمن ووشوی ایران, درخشش تیم انجمن ووشوی ایران فستیوال جهانی ووشوی شائولین


قهرمانان تیم منتخب انجمن ووشوی ایران فردا در بخش سلاح های ووشو به رقابت با حریفان خود خواهند پرداخت.تیم ملی ووشوی ایران فردا راهی تایوان می شود
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات