طاها پخش

فرهنگی و هنریاظهار نظر رئیس سازمان سینمایی دربار ه حواشی این روزهای سینما
اظهار نظر دو مدیر سینمایی / کمال تبریزی و چالش انتخاب داوران غیر سینمایی

رئیس سازمان سینمایی گفت: مملکت پر از گزینه برای سکان داری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و اطلاعات من از اخرین حالت وزارت ارشاد بیشتر از شما نیست.

افتتاحیه فیلم سیانور, رئیس سازمان سینمایی, حجت الله ایوبی, اظهار نظر رئیس سازمان سینمایی دربار ه حواشی روزهای سینما

افتتاحیه فیلم سیانور, رئیس سازمان سینمایی, حجت الله ایوبی

به نقل از حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی در حاشیه مراسم افتتاحیه فیلم سینمایی «سیانور»در جمع خبرنگاران در باره احتمال انتصاب وی به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اطلاعات من بیشتر از شما نیست. مملکت پر از گزینه برای سکان داری وزارت ارشاد است و من هم چیزی بیشتر از شما نمی دانم.

وی درباره انتقاد شورای صنفی نمایش از دخالت دولت در اکران فیلم ها افزود: شورای صنفی نمایش و دولت همواره در کنار هم هستند و هیچگاه در مقابل یکدیگر قرار نگرفتند .تصمیم گیری برای عدم نمایش فیلم ها ی سینمایی در ایام سوگواری امام حسین ع مسئله ای بود که همه باید در موردش تصمیم می گرفتیم.

ایوبی در باره اکران فیلم سینمایی رستاخیز گفت:نظر من در مورد این فیلم همیشه مثبت بوده و خواهد بود. صاحبان رستاخیز برای اکران فیلمشان نظراتی دارند که باید برآورده شود .البته در این زمینه بخشی از مسائل در توانمانمان است و بخشی از مسائل نیز در توانمان نیست.

پیام رئیس سازمان سینمایی به مناسبت روز ملی سینما
facebook google telegram twitter whatsApp