طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بین المللروایت داعش از اولین روز عملیات موصل
افشای یک نامه محرمانه از سرکردگان داعش در آستانه عملیات موصل سند

داعش درگیری‎ بین نیروهای خود و نیروهای عراقی و حشد الشعبی و پیشمرگه در نخستین روز عملیات آزادسازی موصل را «شدید» توصیف کرد.

عملیات موصل, درگیری, داعش, روایت داعش عملیات موصل

عملیات موصل, درگیری, داعش, شدید, بین الملل, نخستین روز
به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از پایگاه الاعماق وابسته به گروه تروریستی داعش، گروه تروریستی داعش اعلام کرد در اولین روز عملیات آزادسازی موصل، درگیری شدیدی بین عناصر این گروه از یک سو و نیروهای عراقی، پیشمرگه و حشد الشعبی از سوی دیگر صورت گرفته است.

یک منبع وابسته به داعش اعلام کرد امروز درگیری های شدیدی بین داعش و نیروهای عراقی و حشد الشعبی و پیشمرگه در شرق و جنوب موصل رخ داد.

داعش اعلام کرد عناصرش امروز 12 «عملیات استشهادی» علیه نیروهای عراقی انجام دادند و پیشمرگه نیز عملیاتی را در محور الخازر در روستای «باصخره»، «بزکرتان»، «شاقولی»، «تارجلا» و «شیخ امیر» و با کمک نیروهای عراقی در محور الکویر در روستاهای «ابراهیم الخلیل»، «کانی»، «العباس» و «العداله» انجام داده است.

این منبع داعشی در ادامه مدعی شد نیروهای عراقی در ادامه درگیری‎ها متحمل خسارت مالی و جانی شدند؛ به گونه ای که مجبور به عقب نشینی شدند و به همین علت تنها موفق شدند بر سه روستای «العداله»، «ابراهیم الخلیل» و «بزکرتان» در جنوب شرقی موصل مسلط شوند، اما تلاش های نیروهای عراقی در محور جنوبی موفقیت آمیز نبوده است.

عملیات بازبعد گیری موصل از داعش
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات