طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریحمایت ایوبی از فیلم هایی درباره انقلاب اسلامی و سازمان منافقین
شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی ناظر آیین های دینی و انقلابی

مراسم افتتاحیه فیلم سینمایی «سیانور» به کارگردانی بهروز شعیبی در ایوان شمس برگزار شد.

افتتاحیه فیلم سیانور, حجت الله ایوبی, بهروز شعیبی, حمایت ایوبی انقلاب اسلامی سازمان منافقین

افتتاحیه فیلم سیانور, حجت الله ایوبی, بهروز شعیبی

به نقل از حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ افتتاحیه فیلم سینمایی سیانور با حضور جمعی از هنرمندان و مسئولین سینمایی در ایوان شمس برگزار شد.

حجت الله ایوبی در این مراسم گفت: امروز دنیا شاهد پدیده ای به نام داعش است اما مردم کشور ما سال ها پیش شاهد جنایت های گروههای مجاهدین خلق بودند که مانند داعش عمل می کردند و هنوز هم مورد حمایت کشورهای غربی هستند. خوشحالم که درشش ماه اول سال دو فیلم بسیار خوب درباره منافقین به نمایش در آمد.

ایوبی افزود: از صدا و سیما و دیگر نهادها می خواهم به این فیلم کمک کنند تا دیده شود خود من هم به عنوان رئیس سازمان سینمایی از هیچ چیز برای این فیلم دریغ نمی کنم. باید از فیلمسازانی که درباره انقلاب اسلامی و سازمان منافقین فیلم می سازند حمایت کرده و عرصه را برای بروز خلاقیت هنرمندان در این زمینه آماده کنیم.

فیلم سینمایی «سیانور» به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه کنندگی محمود رضوی گوشه ای از حوادث دهه 50 و زندگی شهید مجید شریف واقفی را به عکس می کشد.در این فیلم هانیه توسلی،پدرام شریفی،آتیلا پسیانی،مهدی هاشمی،بهنوش طباطبایی،بابک حمیدیان و حامد کمیلی بازی کرده اند.اکران عمومی این فیلم از چهارشنبه شروع می شود.

حمایت جمهوری اسلامی ایران از سوریه تا پیروزی نهایی ادامه خواهد داشت
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات