طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اجرای طرح کتابخانه های سیار در مدارس و محلات شیراز
اجرای طرح مهر با هدف پاکیزگی مدارس در شیراز

طرح پاتوق های کتاب با مشارکت معاونت فرهنگی و فعالان عرصه کتاب در محلات و مدارس در قالب نمایشگاه های متفاوت به نمایش گذاشته می شود.

کتابخانه, اجرای طرح, مدارس و محلات, طرح کتابخانه سیار مدارس محلات شیراز

کتابخانه, اجرای طرح, مدارس و محلات, شیراز, سیار
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ محمدرضا هاجری رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر شیراز گفت: طرح اتوبوس های سیار و مجهز به نمایشگاه کتاب راه اندازی می شود تا به صورت هفتگی در مناطق متفاوت شهر اقدام به عرضه کتاب به ویژه آخرین انتشارات در این عرصه را داشته باشند.
هاجری افزود: راه اندازی نمایشگاه های کتاب و همچنین اختصاص مکان هایی برای اهدای کتاب در مناطق متفاوت شهر تاثیر بسزایی در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی دارد و با این طرح شاهد افزایش سرانه کتاب می شویم.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شیراز همچنین در مورد کتابخانه های نیمه تمام در سطح شیراز و ساماندهی آن خاطرنشان کرد: این موضوع در حضور فرماندار شهرستان شیراز و متولیان مربوطه تشکیل تا به یک تصمیم گیری واحد برسد.
عضو شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه در موضوع اختصاص نیم درصد شهرداری به کتابخانه ها گفت: شهرداری در این زمینه حتی بیش از تعهد خود پرداخت کرده و در چند سال گذشته نیز 15 کتابخانه در محلات متفاوت شیراز ساخته است که باید این کتابخانه ها وارد مرحله ارائه خدمات شود.
هاجری با اشاره به اینکه شهرداری شیراز در موضوع سهم نیم درصد خود به دنبال ارائه خدمات زیرساختی و ساخت کتابخانه ها و تحویل آن به کتابخانه ها است خاطر نشان کرد: کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شیراز آماده است کتابخانه های ساخته شده را به اهالی قلم تحویل دهد تا خودشان نیز مدیریت مجموعه را برعهده گیرند.

تجهیز کتابخانه های عمومی شیراز به یک گرایش تخصصی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات