طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز سفر مقام معظم رهبری
پیشرفت 90 درصدی پروژه های سفر مقام معظم رهبری

امروز مراسم گرامیداشت سالروز سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه با حضور 500 نفر از مردم و جمعی از مسولان در تالار شهرداری اسلام آبادغرب برگزار شد.

گرامیداشت, کرمانشاه, سفرمقام معظم رهبری, برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز سفر مقام معظم رهبری

گرامیداشت, کرمانشاه, سفرمقام معظم رهبری, برگزاری

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛افشین کریمی فرماندار شهرستان اسلام آبادغرب با اشاره به ظلم های حکومت طاغوت ، گفت: برای نخستین بار در تاریخ حکومت ها ، در سال 57 حکومت اسلامی با رهبری امام خمینی(ره) با تکیه بر حمایت مردمی تشکیل شد و امام(ره) نه با حرکت های مسلحانه و نا با درگیری های خشونت آمیز، " امام" شد، بلکه امام تکیه بر مردم کرد.


وی افزود: پس از حضرت امام(ره) بر خلاف حکومت های موروثی شاهنشاهی، مجتهدی جامع الشرایط و فردی که به گفته دشمنان انقلاب هیچ نقطه تاریکی در زندگی ندارد جانشین امام(ره) می شود.


فرماندار اسلام آباد خاطرنشان کرد: توجه ویژه رهبر انقلاب از سال 68 که سکان انقلاب را بدست گرفته اند تا کنون به نقاط محروم و افراد کوخ نشین و مستضعف جامعه به وضوح مشخص است و در سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه همه این را لمس کردند.


وی افزود: نحوه چینش مصوبات سفر رهبری خیلی جذاب است که در مناطقی که افراد از لحاظ معیشتی متوسط به پایین جامعه هستند، مسجد، کانون پرورش فکری، کلانتری، کتابخانه، ورزشگاه ، مدرسه و ... دیده شده است.


کریمی بیان داشت : در دولت تدبیر و امید برای تحقق مصوبات سفر رهبری در سال 93 تخصیص 100 درصدی برای تمام پروژه ها داده شد و این افتخاری است که در اجرای فرامین رهبری نصیب مسئولین شهرستان شده است.


وی افزود: زیاد مصوبات به بهره برداری رسیده و تعدادی در حال طی کردن مراحل اجرایی هستند اما تخصیص بودجه داده شده و در آینده نزدیک مردم از ثمره سفر پر خیر و برکت استفاده خواهند نمود.برگزاری مراسم استانی گرامیداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات