طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیبازنشر سخنان علی تیموری در اینستاگرام معصومه ابتکار اینستاپست
زندگی عاشقانه عموپورنگ و مادرش / اعطای نشان خرس قهوه ای به معصومه ابتکار

معصومه ابتکار سخنان مدیرکل دفتر حفاظت و مدیریت شکار و صید سازمان حفاظت محیط زیست در خصوص کاهش پنجاه درصدی حریق در نقاط تحت حفاظت این سازمان را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.

به نقل از خبرنگار حوزه سیاسیون در فضای مجازی گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ معصومه ابتکار، معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست، سخنان علی تیموری مدیرکل دفتر حفاظت و مدیریت شکار و صید سازمان حفاظت محیط زیست در خصوص کاهش پنجاه درصدی حریق در نقاط تحت حفاظت این سازمان را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.


وی نوشت:"کاهش پنجاه درصدی حریق در نقاط تحت حفاظت سازمان محیط زیست در سال جاری/ دوازده استان هیچ حریقی نداشتند. مدیرکل دفتر حفاظت و مدیریت شکار و صید سازمان حفاظت محیط زیست با اعلام موارد بالا گفت: ساختار اجرایی برای اطفای حریق در نقاط چهارگانه استان های کشور تشکیل شده و با قداماتی که صورت گرفت توانستیم میزان حریق در نقاط تحت حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست را در شش ماهه نخست از شش هزار و پانصد و چهل و هفت هکتار در سال نود و سه با کاهش پنجاه درصدی به سه هزار و دویست و هفتاد و نه هکتار در سال نود و چهار و باز هم با کاهش پنجاه درصدی به هزار و ششصد و پنجاه و یک هکتار در سال جاری برسانیم و بدین ترتیب میزان حریق در سال جاری در مقایسه با سال نود و سه کاهش هفتاد و پنج درصدی داشته است.

استان های فارس، آذربایجان شرقی، چهارمحال و بختیاری و کردستان رکورددار تعداد حریق در نقاط چهارگانه در سال جاری هستند. استان تهران به همراه یازده استان دیگر امسال هیچ حریقی در نقاط چهارگانه تحت حفاظت سازمان محیط زیست نداشتند. بیشترین حریق ها در نقاط زاگرسی در تیر و مرداد و در نوار شمالی کشور در شهریور و مهر رخ می دهد.
از بین سه استان خزری در سال جاری تنها استان گلستان با هشت مورد حریق در وسعت هفتاد و نه هکتاری مواجه بوده و دو استان دیگر حریقی نداشتند. ذکر این نکته بسیار مهم است که عامل بیشتر آتش سوزی ها، خطای انسانی است."


آتش سوزی, معصومه ابتکار, اینستاگرام, بازنشر سخنان علی تیموری معصومه ابتکاراینستاپست

آتش سوزی, معصومه ابتکار, اینستاگرام, محیط زیست, حریقعکس توزیع شبنامه علیه روحانی وَ هاشمی دَر حرم حضرت معصومه(س)
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات