طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

بین المللادامه رفتارهای خصمانه ایران تعجب آور است | جان مک کین مدعی شد
مرکز مطالعات میراث مکتوب ایران و اسلام افتتاح شد

سناتور جمهوری خواه آمریکا نسبت به انتشار ویدیوئی از یک تبعه آمریکایی بازداشت شده در ایران واکنش نشان داد.

ادعا, جان مک کین, تبعه آمریکایی بازداشت شده, جان مک کین مدعی ادامه رفتارهای خصمانه ایران تعجب آور

ادعا, جان مک کین, تبعه آمریکایی دستگیر شده, رفتارهای خصمانه, تعجب آور, سیامک نمازی, ایران, بین الملل
به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از هیل، «جان مک کین» سناتور جمهوری خواه ایالت آریزونای آمریکا نسبت به انتشار ویدئویی از یک تبعه آمریکایی بازداشت شده در ایران واکنش نشان داد.

بر این اساس، در فیلم به نمایش درآمده «سیامک نمازی»، تبعه آمریکایی بازداشت شده در ایران با گذرنامه آمریکایی و کارت شناسایی در اتاقی نشان داده شده است.

در این فیلم همچنین تصاویر 10 ملوان آمریکایی که ماه ژانویه سال جاری در حین گشت زنی در آب های خلیج فارس از سوی نیروهای ایرانی شناسایی و بازداشت شدند، به نمایش درآمد.

مک کین در واکنش به این فیلم گفت: این تصاویر بخشی از ارعاب آمریکا توسط ایران است که با رویکرد دولت اوباما در رسیدن توافق اتمی با این کشور و رفع تحریم ها ایجاد شد.

وی مدعی شد ویدئوی انتشار یافته از سوی تندروهای ایران آخرین تلاش برای ترساندن آمریکا پس از امضای توافق اتمی خطرناک است.

مک کین در ادامه مدعی شد با توجه به امتیازهای بی شمار اوباما به ایران که منجر به توافقی خطرناک شد، ادامه چنین رفتاری به شدت تعجب آور است.

وی در ادامه با انتقاد مجدد از انتقال 1.7 میلیارد دلار از سوی کاخ سفید به ایران در اظهاراتی سخیف ادعا کرد پس از اجرای توافق ما متوجه شدیم که دولت 1.7 میلیارد دلار به حامی نخست تروریسم دنیا برای آزادی زندانیان آمریکایی در این کشور پرداخت کرد و این مبلغ شاید در مسیر حمایت از دولت «بشار اسد» در سوریه و حوثی های یمنی که به کشتی های آمریکا موشک پرتاب می کنند، هزینه می شود. تا زمانی که دولت از خواب بیدار شود، ایران به نفوذ بد خواهانه ادامه داده و جان آمریکایی ها در خطر بیشتری قرار خواهد داشت.

سیامک نمازی و پدرش «محمدباقر نمازی» اواخر سال گذشته بعد از ورود به ایران دستگیر شدند.

دور جدید اجلاس 3 جانبه ایران، سوئیس و سوریه
facebook google telegram twitter whatsApp