طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
تعاونی ها شکاف درآمدی بین افراد جامعه را می کاهند
افرادی که دچار خونریزی بینی می شوند، بخوانند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: با کمک تعاونی ها شکاف درآمدی بین افراد جامعه کاسته می شود و مشارکت اقتصادی در افراد جامعه با هر میزان سرمایه ای که دارند بالا می رود.

شکاف درامدی, تعاونی, کرمانشاه, تعاونی شکاف درآمدی بین افراد جامعه کاهند

شکاف درامدی, تعاونی, کرمانشاه, اقتصاد مقاومتی

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛داوود یاوری گفت: در سند اقتصاد مقاومتی که از سوی مقام معظم رهبری اعلام شده نیز بر حمایت از تعاونی ها، توسعه کارآفرینی و فعالسازی سرمایه های انسانی بسیار تاکید شده است.


وی گفت: ادغام تعاون با وزارت کار تا حدودی باعث به فراموشی سپرده شدن بخش تعاون شد


یاوری همچنین از تقسیم بندی کشور به شش منطقه در حوزه تعاونی ها یاد کرد و گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه مسئولیت دبیرخانه شورای راهبردی تعاونی های غرب کشور را بر عهده دارد.


به گفته این مسئول، هفت راهبرد اساسی نیز برای این شورای راهبردی تعریف شده که تعامل بین بخش تعاون و سایر دستگاه ها، تعامل بین خود تعاونی ها، توسعه کمی و کیفی تعاونی ها و ... از جمله مهمترین این راهبردها است.


وی همچنین از ایجاد کمپانی تعاونی توسعه تجارت نیک اندیشان زاگرس غرب کشور با حضور پنج استان غربی کشور یاد کرد و ادامه داد: تشکیل این تعاونی باعث همگرایی توانمندی های مادی و معنوی تعاونی های غرب کشور خواهد شد.


مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه هدف از تشکیل این کمپانی تعاونی را انجام امور تجاری، خدماتی، بازرگانی، گردشگری، توریسم سلامت، برگزاری نمایشگاه های داخلی و خارجی، اعزام هیات های تجاری، آموزش افراد و ... اعلام کرد.پوتین در بین با نفوذترین افراد جهان از لحاظ مالی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات