طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشیبهترین نتیجه را برای نخستین بار در تاریخ دوچرخه سواری گرفتیم | وفایی
بهترین نتیجه تاریخ فوتسال ایران را گرفتیم | کاظمی

رئیس سازمان لیگ دوچرخه سواری گفت: نتایج کسب شده در مسابقات قهرمانی دنیا نخستین بار در تاریخ دوچرخه سواری بود و رقابت های لیگ های دوچرخه سواری از 5 آبان ماه برگزار می شود.

لیگ های دوچرخه سواری, بهترین نتیجه قهرمانی دنیا دوچرخه سواری, تیم ملی دوچرخه سواری جاده, وفایی بهترین نتیجه نخستین بار تاریخ دوچرخه سواری گرفتیم

لیگ های دوچرخه سواری, بهترین نتیجه قهرمانی جهان دوچرخه سواری, تیم ملی دوچرخه سواری جاده, مسابقات لیگ

محمود وفایی در مصاحبه با خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار کرد: لیگ های دوچرخه سواری را پیگیری می کنیم و مسابقات لیگ دسته یک از 5 تا 7 آبان ماه به میزبانی گرگان انجام می شود البته با توجه به اینکه تعداد کمپانی کنندگان در این رقابتها آزاد است با توجه به استانهایی که حضور می یابند باید بگویم 18 الی 20 تیم کمپانی خواهند کرد.


مربی تیم های ملی دوچرخه سواری در ادامه افزود :همچنین مرحله سوم لیگ کوهستان به میزبانی بهشهر از 5 تا 9 آبان ماه برگزار خواهد شد و 18 تیم در این رقابت ها کمپانی خواهند کرد.


وفایی در ادامه تصریح کرد:رقابتهای لیگ برتر پیست را اواسط آبان ماه انجام خواهد شد و تیم هایی که در مرحله گذشته سرکت کردند در این مرحله نیز حاضر می شوند و مسابقات قهرمان کشوری کارگران از 10 تا 12 آبان ماه برگزار می شود.


وی در خصوص نتایج رکابزنان در مسابقات قهرمانی دنیا خاطر نشان کرد:نتایج رکابزنان تیم عالی بود و تا به حال فدراسیون چنین نتیجه ای کسب نکرده بود اگرچه 5 نفر از ورزشکارانمان تنوانستند ویزای حضور در رقابتها را کسب کنند و حضور یابند .


رئیس سازمان لیگ در ادامه تاکید کرد: اردوهای تیم های ملی دوچرخه سواری در رشته های استقامت،جاده و سرعت از آبان ماه شروع خواهد شد .

بهترین نتیجه وزنه برداری را گرفتیم | انوشیروانی
facebook google telegram twitter whatsApp