طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

سیاسیواکنش مک کین به فیلم منتشرشده از «نمازی»
موفقیت به رسم برگر کینگ های قرمز رنگ

سناتور جمهوریخواه آمریکا نسبت به انتشار فیلم ویدیوئی از یک تبعه آمریکایی بازداشت شده در ایران واکنش نشان داد.


سیامک نمازی, مک کین

خبرگزاری فارس: «جان مک کین» سناتور جمهوریخواه ایالت آریزونای آمریکا نسبت به انتشار فیلم ویدئویی از یک تبعه آمریکایی بازداشت شده در ایران  واکنش نشان داد.

به نوشه وبگاه «هیل» جان مک کین نسبت به انتشار فیلمی منتسب به تندروهای ایرانی واکنش خشم آلودی نشان داد.

بر این اساس، در فیلم به نمایش درآمده «سیامک نمازی»، تبعه آمریکایی بازداشت شده در ایران با گذرنامه آمریکایی و کارت شناسایی در اتاقی نشان داده شده است.

در این فیلم همچنین تصاویر 10 ملوان آمریکایی که ماه ژانویه سال جاری در حین گشتزنی در آب های خلیج فارس از سوی نیروهای ایرانی شناسایی و بازداشت شدند، به نمایش درآمد.

جان مک کین در واکنش به این فیلم گفت،این تصاویر بخشی از ارعاب آمریکا توسط ایران است که با رویکرد دولت اوباما در رسیدن توافق اتمی با این کشور و رفع تحریم ها ایجاد شد.

مک کین اظهار داشت: «ویدئوی انتشار یافته از سوی تندروهای ایران آخرین تلاش برای ترساندن آمریکا پس از امضای توافق اتمی خطرناک است.»

وی در ادامه گفت: «با توجه به امتیازهای بی شمار اوباما به ایران که منجر به توافق خطرناک شد، ادامه چنین رفتاری به شدت تعجب آور است.»

وی در ادامه با انتقاد مجدد از انتقال 1.7 میلیارد دلار از سوی کاخ سفید به ایران گفت که این پول بین متحدان ایران در خاورمیانه چون رژیم سوریه و حوثی های یمنی که مخالف آمریکا هستند، سرمایه گذاری می شود.

سناتور تندروی آمریکا در خاتمه اظهار داشت: «پس از اجرای توافق ما متوجه شدیم که دولت 1.7 میلیارد دلار به حامی نخست تروریسم دنیا برای آزادی زندانیان آمریکای در این کشور پرداخت کرد و این مبلغ شاید در مسیر حمایت از دولت «بشار اسد» در سوریه  و حوثی های یمنی  که مشک پرانی به کشتی های آمریکا موشک پرتاب می کنند هزینه می شود. تا زمانی که دولت از خواب بیدار شود، ایران به نفوذ بد خواهانه ادامه داده  و جان آمریکایی ها در خطر بیشتری قرار خواهد داشت.»


سیامک نمازی و پدرش «محمدباقر نمازی» اواخر سال گذشته بعد از ورود به ایران دستگیر شدند.

کی روش، کینگ کُنگ و برج میلاد!
facebook google telegram twitter whatsApp