طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیزیدان در مسیر رسیدن به رکورد آنچلوتی و انریکه
حمله زیدان به رکورد گواردیولا

رئال از زمانیکه زیدان را به عنوان مربی در اختیار گرفته، تنها دو شکست را تجربه کرده و در 22 بازی متوالی اخیر نیز باخت نداشته است.


زیدان, رئال مادرید, آنچلوتی

ورزش سه: رئال از زمانیکه زیدان را به عنوان مربی در اختیار گرفته، تنها دو شکست را تجربه کرده و در 22 بازی متوالی اخیر نیز باخت نداشته است.

زیدان از ژانویه گذشته روی نیمکت رئال حضور دارد و کهکشانی ها تا به امروز تنها به اتلتیکو و ولفسبورگ باخته اند.


بعد از شکست رئال در دیدار رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان در زمین ولفسبورگ (2-0)، این تیم دیگر شکستی در بازی های رسمی تجربه نکرده است. روند 22 بازی بدون باخت رئال با زیدان، تا به امروز ادامه داشته و احتمالا فردا بعد از اتمام بازی با لژیا ورشو به 23 خواهد رسید.

در 22 بازی گذشته، رئال 55 گل زده (متوسط 2.5 گل در هر بازی) و 19 گل نیز دریافت کرده است (0.8 گل در هر بازی). 17 بازیکن متفاوت نیز برای رئال در این مقطع گلزنی کرده اند که رونالدو با 13 و بیل و بنزما نیز با 6 گل زده، در راس دیگر بازیکنان قرار دارند.

رکورد بی شکستی رئال به زمان لئو بین هاکر هلندی بر می گردد. کهکشانی ها بین سال های 1988 تا 1989 در 34 بازی هیچ باختی را تجربه نکردند. آنچلوتی در فصل 2014-2015، تنها سه بازی با رسیدن به این رکورد فاصله داشت؛ اما تیم او با شکست از بیلبائو در این امر ناکام ماند.

در فوتبال اسپانیا رکورد بی شکستی در اختیار لوئیس انریکه است. او توانست بارسلونا را در 39 بازی متوالی بدون باخت نگاه دارد؛ اما 2 آوریل گذشته، رئال با برتری 2-1 بر آبی اناری ها در نوکمپ اجازه نداد تا روند بی شکستی های بارسای انریکه ادامه داشته باشد.

همچنین در فوتبال اروپا رکورد در اختیار یوونتوس آنتونیو کونته است که فصل 2011-2012، در 43 بازی متوالی بی شکست مانده بود.

زیدان در آستانه شکستن رکورد گواردیولا
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات