طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیواکنش آمریکا به ادعای تقلب در انتخابات
پال رایان ادعای ترامپ را در خصوص تقلب در انتخابات آمریکا رد کرد

خبرگزاری رویترز می گوید آقای ترامپ در اتهام های اخیرش مدرکی از آن چه «تقلب» در انتخابات می نامد، ارائه نکرده است؛ اکنون باید منتظر ماند و دید واکنش دو نامزد و مقامات آمریکا پس از انتخابات چه خواهد بود.


کدخدایی, انتخابات, آمریکا

خبرگزاری فارس: عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان مطلبی را با عنوان «واکنش آمریکا به ادعای تقلب در انتخابات این کشور» در کانال شخصی خود منتشر کرد که به شرح ذیل است:

باسمه تعالی

واکنش آمریکا به ادعای تقلب در انتخابات این کشور

در حالی که یکی از نامزدهای انتخابات امریکا مدعی تقلب در این انتخابات شده و اظهار داشته: «در انتخابات قطعاً به خاطر رسانه های دغلکار و تحریف کننده که از هیلاری کلینتون حمایت می کنند، تقلب صورت گرفته و در بسیاری از مراکز رأی گیری نیز تقلب شده است»، باراک اوباما در پاسخ گفته است ترامپ « طوری برخورد می کند که اگر انتخابات مطابق میل او پیش نرود، به خاطر کار هایش نیست، بلکه به خاطر دستکاری و تقلب (در انتخابات) است».

و جذاب اینکه یکی از مدیران ستاد انتخاباتی کلینتون، در واکنش به اتهام های تقلب گفت ساز و کار انتخاباتی در ایالات متحده «عادلانه، آزاد و باز است… مردم را باید تشویق به کمپانی در رأی گیری کرد و نه اینکه چون یکی نامزدها نگران است که در انتخابات شکست خواهد خورد، همه چیز را زیر سؤال ببریم».

علاوه بر آن خبرگزاری رویترز می گوید آقای ترامپ در اتهام های اخیرش مدرکی از آن چه «تقلب» در انتخابات می نامد، ارائه نکرده است.

اکنون باید منتظر ماند و دید واکنش دو نامزد و مقامات آمریکا پس از انتخابات چه خواهد بود.

واکنش آمریکا به ادعای تقلب در انتخابات این کشور
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات