طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیخودروهای جنگی پیشمرگه های کرد در موصل
پیشمرگه با هماهنگی ارتش عراق در عملیات موصل شرکت می کند | مسعود بارزانی

جنگ یکی از بدترین اتفاقات ممکن در زندگی بشر بوده و هست، اما در طول جنگ های متفاوت همیشه شاهد درخشش نوابغ در زمینه های گوناگون بوده ایم.

وب سایت دیجیاتو - جنگ یکی از بدترین اتفاقات ممکن در زندگی بشر بوده و هست، اما در طول جنگ های متفاوت همیشه شاهد درخشش نوابغ در زمینه های گوناگون بوده ایم. از یک سو سلاح های جدید و از سوی دیگر وسایل دفاعی جدید ساخته می شوند، به همین روش انسان ها از ساخت تیر و کمان به ساخت اسلحه ها و کشتی های جنگی و هواپیما های جنگنده و موشک های زمین به هوا و بمب اتمی رسیده اند. در سال های اخیر جنگ در عراق با سرعت زیادی گسترش پیدا کرده و همین باعث شده تا برای ساخت خودرو های زرهی جدید در زمان کوتاه از فیلم های هالیوودی الهام گرفته شود.

جنگ افزار, خودرو, پیشمرگه های کرد, خودروهای جنگی پیشمرگه موصل

خودرو, جنگ افزار, پیشمرگه های کرد


در حالی که جنگ برای آزادسازی شهر موصل شروع شده است و نیرو های پیشمرگه کرد نیز در این عملیات حضور دارند بخشی از این نیرو ها در راستای آمادگی زرهی برای حضور در این عملیات دست به تجهیز و تقویت خودرو های زرهی خود زده اند. بنا به نقل از مجله DRIVE نیرو های پیشمرگه تانک های دست ساز خود را زره پوش کرده و تعدادی مسلسل و حتی موشک انداز نیز به آنها افزوده اند. همچنین برای بهره از تاثیرات روانی خودرو هایشان را به رنگ سیاه رنگ آمیزی کرده اند.

خودرو, پیشمرگه های کرد, جنگ افزار, خودروهای جنگی پیشمرگه موصلشهر موصل طی چندین سال گذشته به یکی از بزرگ ترین و قوی ترین مواضع نیرو های داعش تبدیل شده است. نیرو های پیشمرگه کرد امیدوارند تا با استفاده از ایده هایی که از خودرو های زرهی فیلم MAD MAX در ساخت این خودرو ها بکار برده اند بتوانند توان نظامی کافی برای مقابله با تروریست های داعش و بیرون راندن آنها در عملیات آزادسازی شهر موصل داشته باشند. این عملیات از صبح امروز توسط نیرو های عراقی و با همکاری دیگر نیرو ها از جمله پیشمرگه های کرد شروع شده است.

پیشمرگه های کرد, جنگ افزار, خودرو, خودروهای جنگی پیشمرگه موصل


پاک ترین خودروهای دیزلی بازار خودرو دنیا
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات