طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیفورد موستانگ با 1400 اسب وحشی بخار!
خوشگذرانی وحشیانه با اسب | تصویر

کن بلاک از رانندگان مشهور مسابقه و حرکات نمایشی در آمریکا که در دریفت مهارت بسیار بالایی دارد در مرحله جدید تیونینگ خودروی هیولای خود با اضافه کردن دو توربوشارژر قوی قدرت آن را تا ۱۴۰۰ اسب بخار افزایش داده است.

وب سایت اخبار خودرو: کن بلاک از رانندگان مشهور مسابقه و حرکات نمایشی در آمریکا که در دریفت مهارت بسیار بالایی دارد در مرحله جدید تیونینگ خودروی هیولای خود با اضافه کردن دو توربوشارژر قوی قدرت آن را تا ۱۴۰۰ اسب بخار افزایش داده است.

خودرو, تیونینگ, فورد موستانگ, فورد موستانگ اسب وحشی بخار!

تیونینگ, خودرو, فورد موستانگ


دو سال پیش کن بلاک اقدام به خرید یک فورد موستانگ مدل ۱۹۶۵ کرد که توسط کمپانی هونیکورن به طور کامل تیونینگ شده بود. این موستانگ به یک موتور ۶٫۷ لیتری V8 مجهز بود که توان تولید ۸۴۵ اسب بخار را داشت و مهمتر از آن سیستم انتقال قدرت چهار چرخ متحرک این فورد بود که آن را تبدیل به نخستین فورد موستانگ دو دیفرانسیل دنیا کرده بود.

فورد موستانگ, تیونینگ, خودرو, فورد موستانگ اسب وحشی بخار!اما این بار کن بلاک باز هم با کمک کمپانی هونیکورن فاز دوم تیونینگ این موستانگ قدرتمند را به انجام رسانده و با اضافه کردن دو توربوشارژر قوی قدرت ابرخودرو خود را تا ۱۴۰۰ اسب بخار افزایش داده و نام محصول جدید را موستانگ هونیکورن V2 گذاشته است.

خودرو, فورد موستانگ, تیونینگ, فورد موستانگ اسب وحشی بخار!با تبدیل سوخت خودرو از بنزین به متانول ظرفیت احتراق آن به مراتب بالاتر رفته و تعبیه خروجی اگزوز در کاپوت اتومبیل موجب حذف اتصالات اضافه شده و در افزایش قدرت خودرو موثر بوده است.

تیونینگ, خودرو, فورد موستانگ, فورد موستانگ اسب وحشی بخار!در کنار تغییرات وسیع صورت گرفته روی پیشرانه ظاهر خودرو نیز دچار پاره ای تغییرات شده است. رنگ آمیزی آن به مشکی و خاکستری تغییر یافته و با ستاره های مشکی رنگ تزیین شده است. برای تحمل این قدرت وحشتناک به خصوص در انجام مانور دریفت نیاز به تایرهایی با کارایی مطلوب در دمای بالا می باشد که تایرهای تویو با رینگ های طلایی رنگ برای این منظور انتخاب شده است.

کن بلاک خودش می گوید، موستانگ V2 ترسناک ترین خودرویی است که تابحال پشت فرمان آن نشسته است. اما با این وجود همه بی صبرانه منتظر نمایش جدید این راننده با موستانگ هیولایش هستند.

خودرو فوق العاده 800 اسبی فورد شلبی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات