طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

بین المللکارهای زیادی برای نابودی داعش در عراق باقیمانده است | ارنست
تصویر نابودی صدها خودروی داعش دَر عراق

سخنگوی کاخ سفید گفت هنوز کارهای زیادی برای نابودی داعش در عراق باقیمانده است.

کاخ سفید, ارتش عراق, آمریکا, ارنست کارهای زیادی نابودی داعش عراق باقیمانده

کاخ سفید, ارتش عراق, آمریکا, جاش ارنست, عملیات موصل, بین الملل, سخنگوی کاخ سفید, تروریست ها, عراق, ائتلاف بین المللی, داعش

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رویترز، جاش ارنست سخنگوی کاخ سفید درباره عملیات آزاد سازی موصل و چارچوب زمانی آن گفت: من از این موضوع اطلاعی ندارم که چارچوب زمانی برای تکمیل این عملیات تعیین شده باشد.

بدیهی است که این نشان دهنده گام مهم بعدی در مبارزه ما ضد داعش در عراق است. آمریکا شصت و هفت عضو را در ائتلاف بین المللی منسجم کرده است تا از دولت عراق و نیروهای امنیتی این کشور در حالی که آنها تلاش می کنند از شر داعش در کشورشان خلاص شوند، حمایت کنند.

وی افزود: این آخرین مرکز مهم داعش در عراق است. برای آغاز این حمله ماهها وقت صرف شده است. نیروهای امنیتی عراق با حمایت آمریکا و ائتلاف هم پیمانانمان گام های مهم زیادی را برای ایجاد آمادگی برای انجام این عملیات در موصل برداشته اند. بدیهی است که این بخش مهمی از تلاش های گسترده برای تضعیف و نابودی نهایی داعش است.

این نشان دهنده این است که تلاشهای ما روندی رو به جلو دارد. اما هنوز کارهای مهم بیشتری پیش از آنکه این هدف حتی در داخل عراق نهایی شود باقیمانده است.

عراق به فصل برداشت میوه صبر و نابودی داعش نزدیک شده است | عمار حکیم
facebook google telegram twitter whatsApp