طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بین المللحزب الله به همه درس وفاداری داد | نماینده پارلمان لبنان
دیدار الهام امین زاده با نماینده آیت الله سیستانی

عضو فراکسیون تغییر و اصلاح در پارلمان لبنان گفت جنبش حزب الله به تمامی گروه های این کشور درس وفاداری داد.

سعد حریری, فراکسیون تغییر و اصلاح, ریاست جمهوری لبنان, نماینده پارلمان لبنانحزب الله درس وفاداری

سعد حریری, فراکسیون تغییر و اصلاح, ریاست جمهوری لبنان, جنبش حزب الله لبنان, لبنان, حزب الله, لبنانی ها, بین الملل, درس وفاداری, میشل عون, نماینده پارلمان

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ «آلان عون» عضو فراکسیون تغییر و اصلاح در پارلمان لبنان گفت که «سعد حریری» در این هفته حمایتش از نامزدی ژنرال« میشل عون» در انتخابات ریاست جمهوری لبنان را اعلام می کند.

این نماینده پارلمان لبنان در یک گفت وگوی تلویزیونی تاکید کرد که حزب الله با التزام به مواضع و تعاملش با نامزدی ژنرال عون در انتخابات ریاست جمهوری به همه لبنانی ها درس وفاداری داد.

سعد حریری دیروز از فرانسه به بیروت بازگشت و گفته می شود قرار است روز چهارشنبه حمایتش را از نامزدی ژنرال عون در انتخابات ریاست جمهوری اعلام کند در حالی که در حزب جریان المستقبل و همچنین فراکسیون المستقبل در پارلمان لبنان با این تصمیمش مخالفت های شدیدی صورت گرفته است.

آلان عون با بیان اینکه«از قبل می دانستیم که حریری روز دوشنبه به لبنان باز می گردد»، خاطرنشان کرد: حریری با وجود تلاش های برخی طرف ها تاکنون موضع خود را برای حمایت از ژنرال عون تغییر نداده است.

وی با بیان اینکه« دولت آمریکا که در این مرحله سرگرم انتخابات ریاست جمهوری است، لبنان در فهرست اولویت های آن قرار ندارد»، افزود: برای اولین بار قرار است در لبنان یک انتخابات ریاست جمهوری با تصمیم لبنانی برگزار شود.

لبنان حدود دو سال و نیم است که رئیس جمهوری ندارد. گفته می شود که همه رئیسان جمهوری سابق لبنان با دخالت های طرف های خارجی انتخاب شده اند.

استقبال سرد نمایندگان پارلمان شیلی از دو نماینده صهیونیست
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات