طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیاطلاعات Galaxy S8 نباید منتشر شوند | سامسونگ
اطلاعات بیشتری از گلکسی C9 منتشر شد

تا به امروز شایعات مختلفی درباره ی Galaxy S8 شنیده ایم، اما ظاهرا سامسونگ به دنبال این موضوع است تا در حد ممکن، درز اطلاعات درباره ی این گوشی را کاهش دهد.

مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: می توان به جرات گفت که قضایای Galaxy Note 7 به اسم و رسم سامسونگ هم صدمه وارد کرده اند و ضرر مالی، تنها مشکل سامسونگ در حل اتفاقات پیش آمده برای Note 7 نیست. به همین علت هم سامسونگ باید با پرچم دار بعدی اش یعنی Galaxy S8، این اسم و رسم از دست رفته را دوباره بازگرداند و خودش را ثابت کند.

گلکسی اس 8, سامسونگ, گوشی, سامسونگ اطلاعات Galaxy S نباید منتشر

گوشی, گلکسی اس 8, سامسونگ

تا به امروز شایعات مختلفی درباره ی Galaxy S8 شنیده ایم، اما ظاهرا سامسونگ به دنبال این موضوع است تا در حد ممکن، درز اطلاعات درباره ی این گوشی را کاهش دهد.

طبق نقل ازی که خبرگزاری Korea Herald اخیرا منتشر کرده است، مدیران سامسونگ به کارمندان خود و هم چنین کمپانی هایی که با آن ها قرارداد دارند، گفته اند که تمام سعی خود را برای پیشگیری از درز اطلاعات درباره ی Galaxy S8 بکار گیرند.

در یک ایمیل درون سازمانی سامسونگ، این کمپانی به کارمندان اش گفته است تا تمام تدابیر امنیتی را به کار گیرند. در این ایمیل آمده است: "درز اطلاعات عملیاتی ما ممکن است ریسک اقتصادی بزرگی را برای کمپانی در پی داشته باشد و در نهایت هم منجر به فسخ همکاری های ما با کمپانی های دیگر شود و اعتماد از بین برود.”

سامسونگ هم چنین به تامین کنندگان خود گفته است که حتی یک کلمه درباره ی Galaxy S8 صحبت نکنند.

تا همین چند سال اخیر، کمپانی های سازنده ی موبایل می توانستند اطلاعات گوشی های موبایل شان را نگه دارند و در زمان رونمایی آن ها، محصولی کاملا جدید تحویل مخاطبان خود دهند. با این حال، به تازگی حتی اطلاعات یک گوشی رده پایین چینی که اسم اش را هم نمی توانیم بخوانیم ماه ها زودتر از ساخت اش به بیرون درز می کند.

اولین اطلاعات از قابلیت های اپل واچ 2 منتشر شد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات