طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آخرین اخبار حوادثدو برادر طعمه کارون شدند
تصاویر داعشی ها بِه برادران خود هم رحم نمی کنند

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از غرق شدن دو برادر ۱۷ و ۱۸ ساله در رودخانه کارون خبر داد.

خبرگزاری مهر: مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از غرق شدن دو برادر ۱۷ و ۱۸ ساله در رودخانه کارون خبر داد.

 مقصود حق شناس اظهار کرد: شب گذشته راس ساعت ۲۳ و ۲۳ دقیقه با تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی اهواز، خبر حادثه غم انگیز غرق شدن دو برادر در رودخانه کارون حاشیه منطقه معین زاده اهواز اطلاع داده شد.

وی افزود: ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی بلادرنگ تیم امداد نجات ایستگاه منطقه بهارستان رابه محل اعزام و همزمان یک تیم امداد آبی را از مسیر رودخانه و یک تیم کمکی امداد نجات را از ایستگاه مرکزی به محل حادثه اعزام کرد.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز اضافه کرد: فرمانده تیم عملیاتی حاضر در محل بعد از گفت وگو با شاهدین در محل اعلام کردند که دو برادر ۱۷ و ۱۸ ساله متاسفانه بر اثر بی احتیاطی با وجود تاریکی شب و شیب کانال به رودخانه نزدیک و به درون آب سقوط کردند.

حق شناس گفت: آتش نشانان با استفاده از پروژکتورها و نورافکن های دستی و خودروی اقدام به گشت زنی در مسیر ساحلی کرده و همزمان تیم امداد آبی در سطح رودخانه تمام مناطق احتمالی را کنکاش و جست وجو کردند.

وی ادامه داد: متاسفانه با وجود تمام تلاش های صورت گرفته نشانی از این افراد پیدا نشد و در نهایت با توجه به تاریکی و سرعت آب ادامه عملیات جست وجوی اجساد به روز پس موکول و ساعت یک و ۲۰ دقیقه بامداد پایان جست وجو اعلام و نیروهای به ایستگاه های خود مراجعه کردند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز تصریح کرد: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اهواز عاجزانه از والدین گرامی تقاضا می کند تا فرزندان خود را از خطرات نزدیک شدن به رودخانه آگاه سازند تا شاهد بروز چنین حوادث جانسوزی نباشیم.

برخورد خودرو با گاردریل جان یک نفر را گرفت

وی همچنین به حادثه ای دیگر در اهواز اشاره کرد و افزود: عصر روز گذشته شهروندان با تماس به سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز خبر برخورد شدید خودرویی به گاردریل در مسیر غیزانیه پس پلیس راه خبر دادند.

حق شناس عنوان کرد: تیم آتش نشانی در کمترین زمان خود را به محل حادثه رسانده و مشاهده کردند یک دستگاه خودرو با گاردریل جاده برخورد و باعث فوت راننده خودرو شده است.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز بیان کرد: آتش نشانان بلادرنگ با قطع برق و ایمن سازی محل به منظور رفع خطرات احتمالی در اثر تصادف سایر خودرو های عبوری، فرد فوت شده را خارج و به عوامل انتظامی تحویل داده شد.

کشف جسد در رودخانه کارون

وی در ادامه گفت: روز گذشته همچنین طی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز خبر رویت جسدی کنار رودخانه کارون در ساحلی کارون جنب پل عامری اطلاع داده شد.

حق شناس اضافه کرد: تیم امداد و نجات آبی با پشتیبانی خودروی امداد و نجات، چهار دقیقه پس از دریافت نقل از در محل حادثه حاضر شدند و ضمن انجام عملیات جسد را از آب خارج کردند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان بیان کرد: شخص مغروق، مذکر و حدوداً ۳۰ ساله بود که بعد از خارج ساختن به منظور طی مراحل قانونی و بررسی دلیل فوت تحویل عوامل نیروی انتظامی مستقر در محل شد.

برادران بوشهری ستاره های بوکس کشور فیلم
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات