طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریدانیال عبادی به «دیوار شیشه ای» پیوست

دانیال عبادی به «دیوار شیشه ای» پیوست

دو نویسنده به مجموعه «دیوار شیشه ای» ملحق شدند

دانیال عبادی که بازی در سریال های «معراجی ها» و «راستش را بگو» را در کارنامه دارد، قرار است در سریال تلویزیونی «دیوار شیشه ای» بازی کند.

خبرگزاری فارس: دانیال عبادی که بازی در سریال های «معراجی ها» و «راستش را بگو» را در کارنامه دارد، قرار است در سریال تلویزیونی «دیوار شیشه ای» بازی کند.

سریال, دانیال عبادی, بازیگران ایرانی, دانیال عبادی دیوار شیشه پیوست

دانیال عبادی, بازیگران ایرانی, سریال

سریال «دیوار شیشه ای» به تهیه کنندگی علی اکبر تحویلیان و کارگردانی مشترک راما قویدل، نوید مهین دوست و احمد معظمی تولید می شود.  

«دیوار شیشه ای» علاوه بر ساختار اپیزودیک، قصه هایی پیوسته به یکدیگر نیز دارد که ضمن روایت یک داستان اصلی در هر قسمت داستان مستقلی را هم در بر می گیرد و به ارتباط بین افرادی می پردازد که از رسانه استفاده می کنند و به واسطه بهره بردن از رسانه های متفاوت با دنیای بیرون و دنیا پیرامونی خود در ارتباط هستند. این سریال در قالب برنامه ای روایت می شود که در هر قسمت افراد مختلفی با ماجراهای گوناگون و تجربه مختلف از یکدیگر وارد آن می شوند و برای استمداد یا روشنگری جامعه به این قصه رفت و آمد دارند.

داستان ثابتی برای این سریال در نظر گرفته شده است که به حوادث و اتفاقات و مشکلات زندگی یک زوج به نام های سارا و فرهاد می پردازد که برنامه تلویزیونی تولید می کنند. قرار است 15 مهر ماه ضبط بخش های استودیو و ثابت داستان آغاز شود. دانیال عبادی برای نقش فرهاد انتخاب شده است. احمد معظمی قرار است این بخش ها را کارگردانی کند.

همچنین به علت ساختار اپیزودیک و سریالی این اثر بازیگرانی چون شبنم قلی خانی، زهیر یاری، الهام جعفرنژاد، زهیر یاری، قربان نجفی، کوروش تهامی، سیامک احصائی، روشنک عجمیان، هدایت هاشمی، سولماز غنی، علیرام نورائی، طوفان مهردادیان، مریم سرمدی و ... در این سریال حضور دارند.

مجموعه اپیزودیک «دیوار شیشه ای» به قلم محمد محمود سلطانی، روح الله صدیقی، مسعود کرمی و سارا خسروآبادی  در 30 قسمت 45 دقیقه ای به نگارش در آمده و توسط اکبر تحویلیان در مرکز گسترش فیلم نامه نویسی تولید می شود.

عکس های دیوارهای شیشه ای مترو؛ چرا و چگونه؟!
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات