طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشیبازی ما با استقلال همیشه جالب بوده است | زینالی
برچسب ها:
بازی ما با تراکتورسازی همیشه جالب است

هافبک تیم فوتبال سایپا گفت: بازی ما با استقلال همیشه جالب از کار درآمده است.

علی زینالی درباره دیدار روز جمعه تیمش مقابل تیم فوتبال استقلال در هفته نهم لیگ برتر اظهار داشت: بازی ما با استقلال همیشه جالب از کار درآمده است. نیاز مبرمی به 3 امتیاز این بازی داریم. تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم و کاملاً آماده این بازی هستیم.

وی ادامه داد: ما در دیدار مقابل تراکتورسازی، خوش شانس نبودیم در حالی که یکی از بهترین بازی های فصل خود را به نمایش گذاشتیم. امیدوارم تمرکز خود را در دیدار مقابل استقلال حفظ کنیم و بتوانیم برنده این بازی باشیم.

هافبک تیم فوتبال سایپا درباره اینکه تیمش 5 هفته است در لیگ برتر پیروز نشده، گفت: مهم ترین علت عدم نتیجه گیری ما در 8 هفته ابتدایی فصل، تغییرات عمده و ناهماهنگی میان بازیکنان بوده است. هماهنگی بازیکنان هفته به هفته بیشتر می شود و بازی خوب ما مقابل تراکتورسازی نشان دهنده این مسئله است.

زینالی خاطرنشان کرد: استقلال یک تیم بزرگ است. آنها 2 هفته است که روی دور پیروزی افتاده اند و می خواهند با پیروزی مقابل ما خود را در جدول بالا بکشند ولی ما باید استقلال را ببریم چون امتیازات زیادی را از دست داده ایم.

وی در مورد نیمکت نشینی خود در دیدار مقابل تراکتورسازی گفت: این موضوع تصمیم کادر فنی بود. خدا را شکر یکی از مربیان بزرگ فوتبال ایران روی نیمکت سایپا حضور دارد. کارنامه او هم کاملاً مشخص است. امیدوارم از بازی با استقلال، روند پیروزی های ما شروع شود.

کسر قرارداد برخی بازیکنان استقلال در دستور کار هیئت مدیره
facebook google telegram twitter whatsApp