طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیاز بودجه 350میلیاردی تا پرداخت یارانه 800میلیارد تومانی در استان تهران
کسری 17 هزار میلیارد تومانی در بودجه یارانه ها

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری تهران گفت: بودجه استان تهران 350میلیارد تومان برآورد می شود و این در شرایطی است که ماهیانه حدود 800میلیارد تومان یارانه به مردم این استان پرداخت می شود.

استانداری تهران, پرداخت یارانه, توسعه اقتصادی, بودجه میلیاردی پرداخت یارانه میلیارد تومانی استان تهران

استانداری تهران, پرداخت یارانه, توسعه اقتصادی, شهرستان ملارد

به نقل از خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمدامامی امین معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری تهران در جلسه شورای اداری ملارد که درسالن بعثت بخش صفادشت این شهرستان و با حضور جمعی از مسئولان محلی، منطقه ای و شهرستانی برگزار شد، با اشاره به لزوم تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی به عنوان نقشه راهی جامع در راستای توسعه اقتصادی اظهار داشت: تأکید موکد مقام معظم رهبری در این خصوص موید نگاه حکیمانه ایشان به مسائل است و برهمه ما واجب و ضروری است تا در راستای هموارسازی مسیر اصول اهداف از پیش تعیین شده در عرصه اقتصاد مقاومتی نهایت تلاش و اهتمام خویش را به کار گیریم.

وی افزود: نقش تولید، ضراعت وصنعت در توسعه اقتصادی و تحقق سیاست های تعریف و طراحی شده در این حوزه بسیار نافذ، برجسته و تأثیرگذار است و باید اتخاذ تدابیر هوشمندانه شرایط برای ایفای نقش مؤثر و سازنده عناصر فعال در حوزه های مذکور فراهم شود.

امامی بیان کرد: کشاورزی ما از ظرفیت های بسیار برجسته ای برخوردار است و در طول 3 سال اخیر گام های مثبت و سازنده ای برای توسعه هرچه بیشتر آن برداشته شده است.

وی افزود: برنامه ریزی مدون و اصولی و زمینه سازی برای به کارگیری علم روز و سیستم های نوین آبیاری در بخش زراعت دست آوردهای مطلوب و شایسته ای را در پی خواهد داشت.

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری تهران گفت: در مجموع قریب به یک میلیون و 800هزار هکتار زمین قابل کشت وجود دارد که با به کارگیری مؤثر و تکیه بر توانمندی های داخلی و بومی این مرز و بوم قادر خواهیم بود پیمایش مسیر پیشرفت و شکوفایی را با سرعت و شتاب هر چه بیشتری محقق کنیم.

حمایت از بخش خصوصی اصلی ضروری است در شهرستان ملارد

در ادامه این مراسم بهمن خطیبی فرماندار ملارد با اشاره به اهمیت بسیار بالا بخش خصوصی در تسریع روند بالاندگی و پویایی کشور اظهارداشت: ظرفیت های موجود در این عرصه بسیار برجسته است و با برنامه ریزی هدفمند قادر خواهیم بود علاوه بر رفع موانع حوزه اشتغال در بخش اقتصاد مقاومتی نیز به نتایج درخور و شایسته ای دست یابیم.

وی افزود: به واقع باید کوچک سازی دولت و جلوگیری از فربه شدن آن به عنوان هدفی جدی و اقدامی ضروری مد نظر تمامی دستگا ه ها و اورگان های فعال دولتی و اجرایی قرار گیرد که قطعاً با حصول این امر بخش قابل توجهی از هزینه کردهای دولتی مدیریت و هدفمند خواهد شد.

فرماندار ملارد در خاتمه یادآور شد: همدلی، همیاری و همگرایی موجود در میان مسئولان، مدیران و نهادهای فعال در این شهرستان کم نظیر و سازنده است و امید آن داریم با بهره گیری از فضای موجود پیشرفت و توسعه روز افزون در شهرستان مذکور با سهولت و سرعت فزاینده تری رقم بخورد.

قیمت های چندده میلیاردی خانه ویلایی در تهران +جدول
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات