طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشیلیدرها حد و حدود خود را بدانند | عبداللهی
برچسب ها:
تولید روزانه حدود 700تن زباله درقم

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: درگیری لیدر تیم با مدیراجرایی باشگاه کار اشتباهی بود و با لیدرها صحبت کرده تا حد و حدود خود را بدانند.

خبرگزاری تسنیم: نصرالله عبداللهی درباره استعفای محمود گودرزی از وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: علت استعفای ایشان را نمی دانم. کمبود بودجه بوده یا هر چیزی دیگری، واقعاً علت استعفای آقای گودرزی را متوجه نشدم. به عقیده من ایشان نسبت به وزاری قبلی بد کار نکرد.

وی در واکنش به انتقاداتی که کارشناسان به عملکرد سه ساله وزیر ورزش داشته و حتی هواداران استقلال هم از رفتن او خوشحال شدند، گفت: هر کسی منتقدی دارد. هواداران استقلال هم نظرات شان را گفتند و من هم نظرم این است که او بد کار نکرد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص درگیری یکی از لیدرهای استقلال با محسن خدایی، مدیراجرایی باشگاه گفت: کار این لیدر اشتباه بود. ما با او صحبت کردیم و بعد از معذرت خواهی قضیه فیصله پیدا کرد.

عبداللهی در پاسخ به این پرسش که آیا با یک عذرخواهی همه چیز پایان یافته و قرار نیست برخوردی صورت بگیرد، تصریح کرد: وقتی لیدر اعتراف می کند که اشتباه کرده، چه کار باید بکنیم؟ او را اعدام کنیم؟ البته منشاء این درگیری جریاناتی بود که از قبل وجود داشت. قطعاً در جلسه ای با لیدرها صحبت می کنیم که حد و حدود خود را بدانند. این برای نخستین بار است که چنین اتفاقی می افتد و باید موضوع همین جا به اتمام برسد.

پخت حدود یک تن آش نذری در اصفهان
facebook google telegram twitter whatsApp