طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

دانستنی های علمیقیمت اینترنت دانشگاهها 50 درصد ارزان شد
اینترنت در ایران تا 33 درصد ارزان می شود

براساس مصوبه هیات مدیره کمپانی ارتباطات زیرساخت این کمپانی پهنای باند اینترنت را پنجاه درصد ارزان تر به دانشگاه ها واگذار می کند.

خبرگزاری مهر - معصومه بخشی پور: براساس مصوبه هیات مدیره کمپانی ارتباطات زیرساخت این کمپانی پهنای باند اینترنت را پنجاه درصد ارزان تر به دانشگاه ها واگذار می کند.

دانشگاه های ایران, کمپانی ارتباطات زیرساخت, اینترنت, قیمت اینترنت دانشگاهها درصد ارزان

اینترنت, شرکت ارتباطات زیرساخت, دانشگاه های ایران


به نقل از کمپانی ارتباطات زیرساخت، محمد جوادآذری جهرمی معاون وزیر و رییس هیات مدیره و مدیر عامل  کمپانی ارتباطات زیرساخت در نشست هم اندیشی مدیران ادارات کل استان های این کمپانی با اعلام این مطلب افزود: هدف از این نشست دستیابی به اشتراک نظر دربخش قراردادها و امور مربوط به نگهداری و مدیریت شبکه است.

آذری جهرمی خاطر نشان کرد: نگاه انتقادی ومنصفانه شما  نسبت  به قراردادها برای کمپانی سازنده  وسیاست اصلی ماست.

وی افزود: هم اکنون ماموریت ها تغییر یافته است و با تشکیل کمیته فنی و بازرگانی با حضور مدیران کل استانی  و کارشناسان صاحب نظر  موضوعات  فنی این حوزه با درنظر گرفتن منافع  کمپانی در تمامی قراردادها لحاظ خواهد شد .

مدیر عامل کمپانی ارتباطات زیرساخت با تاکید بر این نکته که  این کمپانی پیشران توسعه صنعت ICT  است، گفت: با توجه به نقش کلیدی کمپانی در توسعه زیرساخت های ارتباطی در  این حوزه خدمات آن به مشتریان از جایگاه ویژه ای برخوردار شده است.

آذری جهرمی با اشاره به  تغییر و تحولات در ساختار این  کمپانی گفت: با ایجاد این تغییر در ساختار کمپانی ارتباطات زیرساخت، در زنجیره واگذاری خدمات دیتا، شاهد افزایش کیفیت خدمات به مشتریان هستیم.

وی اضافه کرد: هدف ما این است که نقش ستاد را کاهش و صف را به نقش واقعی خودش برسانیم و در این خصوص مسیر ها مشخص و همه چیز شفاف  شده است.

مشارکت 16 درصدی مردم استان اردبیل در سرشماری اینترنتی
facebook google telegram twitter whatsApp