طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

کاهش آمار تشکیل پرونده در کلانتری های کشور
تشکیل یک هزار و 950 پرونده تخلف در تعزیرات حکومتی

آمار تشکیل پرونده در کلانتری ها و پاسگاه های کشور 34 درصد کم شده است.

کلانتری, گیلان, نیروی انتظامی, آمار تشکیل پرونده کلانتری کشور

کلانتری, گیلان, نیروی انتظامی, کاهش, تشکیل پرونده

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازگیلان؛رییس پلیس جلوگیری نیروی انتظامی کشور امروز در حاشیه همایش روسای کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی گیلان در رشت اعلام کرد : 12 میلیون فقره پرونده در 6 ماه نخست امسال در کلانتری ها و پاسگاه های پلیس کشور تشکیل شد.

سردار محمد شرفی در ادامه افزود : در این مدت درصد رضایتمندی مردم از عملکرد پلیس 84 درصد بود که باید برای ارتقاء هرچه بیشتر آن برنامه های علم محور پلیس را تداوم داد.

وی گفت : این موفقیت در راستای اجرای منویات فرمانده کل قوا مبنی بر اصلاح ساختار منابع انسانی – ارتقاء فن آوری و تکنولوژی – پژوهش - تجهیزو پشتیبانی ازکلانتری ها بدست آمده است.

رییس پلیس جلوگیری ناجا همچنین از آمادگی کامل پلیس برای ارایه انواع خدمات انتظامی – ترافیکی و گذرنامه ایی به زایران اربعین حسینی خبرداد و افزود : علاوه براین در 8 استان همجوار استان های مرزی خوزستان ، ایلام و کرمانشاه نیز امکانات اقامت و پذیرایی از زایران اربعین حسینی پیش بینی شده است.

استاندار گیلان نیز در همایش روسای کلانتری ها و پاسگاه های پلیس استان بر ضرورت تعامل هر چه بیشتر مردم با پلیس برای حفظ و ارتقاء امنیت تاکید کرد و افزود : امنیت لازمه تحقق توسعه پایدار است و با توجه به گردشگر پذیر بودن گیلان ، رسالت همگانی برای حفظ و ارتقائ امنیت استان بیشتر می شود.

محمد علی نجفی همچنین رابطه امنیت با جذب سرمایه گذاری و رونق فضای کسب و کار تشریح کرد و گفت : کسب رتبه برتر گیلان در بهبود فضای کسب و کار و کاهش نرخ بیکاری به کمتر از 10 درصد مصادیق بارزی از ارتقاء امنیت در گیلان است.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور نیز حفظ ارزش ها را رسالت مهم پلیس در جامعه ی اسلامی برشمرد و افزود : ایفای این نقش مرهون تاسی از فرهنگ اهل بیت علیهم السلام و بهره گیری هرچه بیشتر از ذخایر ارزشمند اسلام اصیل است.

سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده انتظامی گیلان نیز نقل ازی از عملکرد پلیس استان در زمینه حفظ و ارتقاء امنیت اجتماعی و جلوگیری ار بروز انواع ناهنجاری ها ارایه داد و گفت : در نیمه نخست امسال ، تعداد پرونده های تشکیل شده در مراکز پلیس گیلان ، 29 درصد کاهش یافته که از کاهش قابل توجه انواع ناهنجاری ها و جرایم اجتماعی در استان نشات می گیرد.

در پایان از 11 پلیس فعال در عرصه نظم و امنیت و خیران امنیت ساز قدردانی شد.تردید نتانیاهو درباره اقدام اوباما در جهت تشکیل کشور فلسطین
facebook google telegram twitter whatsApp