طاها پخش

تبلیغ درکار
مجازیهزینه عمل دانش آموز نیمروزی توسط معلمش پرداخت شد
اعزام 200 نفر از دانش آموزان اردبیلی به نقاط عملیاتی کشور

یک زوج فرهنگی در شهرستان نیمروز سیستان و بلوچستان در اقدامی خداپسندانه هزینه های عمل دانش آموز خود را متقبل شدند.

پرداخت هزینه عمل, استان سیستان و بلوچستان, معلم فداکار, هزینه عمل دانش آموز نیمروزی توسط معلمش پرداخت

پرداخت هزینه عمل, استان سیستان و بلوچستان, معلم فداکار, شهرستان نیمروز
به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ معلمی آیینه تمام نمای فداکاری و ایثار و جلوه گاه اندیشه و آموختن است و این بار سخن از معلمانی است که با تقبل هزینه های درمان دانش آموزی فداکاری را به همگان می آموزند.


یک زوج فرهنگی در مدرسه امامت روستای تیمور آباد شهرستان نیمروز واقع در استان سیستان و بلوچستان دراقدامی خداپسندانه هزینه های عمل جراحی دانش آموز خود را برعهده گرفتند.


فاطمه سرگلزایی معلم این مدسه در خصوص اقدام خداپسندانه اش در مصاحبه با خبرنگار مهر،اظهار داشت: در فرهنگ این مرز و بوم همواره ایثار و فداکاری جایگاه ویژه ای دارد و حالت دست این دانش آموز مدت زمانی بود که ذهن من و همسرم را به خود مشغول کرده بود.


مسعود شیبانی همسر فاطمه سرگلزایی در مصاحبه با خبرنگار مهر، افزود : دست این دانش آموز از کودکی دچار سوختگی شده بود و وضعیت مشت به خود گرفته بود.


وی گفت: من و همسرم با توجه به اینکه در این مدرسه تدریس می کنیم وقتی متوجه شدیم که خانواده این کودک توانایی مالی برای انجام این عمل را ندارند تصمیم گرفتیم که هزینه های عمل این کودک را برعهده بگیریم.


وی افزود: بنابراین با پیگیری هایی که انجام شد مقرر شد تا عمل جراحی این کودک در سه مرحله انجام شود که هم اکنون دو مرحله از آن انجام شده است .


شیبانی تصریح کرد: آخرین عمل این کودک در هفته آینده انجام می شود که امیدواریم به امید خدا و دعای مردم این عمل با موفقیت انجام شود و این دانش آموز سلامتی خود را بازیابد.


منبع: مهر


اعزام دانش آموزان سقزی به نقاط عملیاتی شمالغرب کشور
facebook google telegram twitter whatsApp