طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیروحانی استعفای وزرای ورزش و ارشاد را پذیرفت
تکذیب استعفای وزیر محبوب دولت روحانی

معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه وزرای ارشاد و ورزش در جلسه امروز هیأت دولت حضور نداشتند، گفت: با عدم حضور این دو وزیر مشخص شد رئیس جمهور استعفای جنتی و گودرزی را پذیرفته است.


وزیر ارشاد خبرگزاری فارس: حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به جزئیات امروز جلسه هیأت دولت اظهار داشت: صبح امروز آقای فانی وزیر آموزش و پرورش در جلسه دولت حضور داشت اما وزرای ورزش و جوانان و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه حضور نداشتند.

وی تصریح کرد: آقای رئیس جمهور از اعلام استعفای نامبردگان و ضرورت ترمیم کابینه صحبت کرد که معلوم شد عدم حضور آن دو وزیر بدلیل پذیرش استعفا توسط رئیس جمهور بوده است.

امیری ادامه داد: همچنین فراکسیون امید مجلس نیز ضمن حمایت از عملکرد آقای فانی از وی خواسته اند الآن که رئیس جمهور تصمیم به ترمیم کابینه گرفته است، وی نیز وزارت آموزش و پرورش را به شخص دیگری واگذار کند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور خاطرنشان کرد: فراکسیون امید طی نامه دیگری به رئیس جمهور از وی خواسته اند با استعفای وزیر آموزش و پرورش موافقت کند تا احساس ثبات در کابینه قطعی و به گمانه زنی ها پایان داده شود و اعضای دولت با ثبات کامل و محکم و متقن به امور مربوطه برسند.

وی افزود: باید تا ساعات آینده منتظر تصمیم رئیس جمهور باشیم.

انتخاب رییس اتاق بازرگانی ایران 14 شهریور / استعفای جلال پور پذیرفته شد
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات