طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیانهدام ۴ شبکه سازمان یافته مدلینگ و ابتذال در استان مرکزی
11 نفر بازداشت شدند / شبکه سازمان یافته مدلینگ و ابتذال در زاهدان شناسایی شد

با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه روح الله ۴ شبکه سازمان یافته مدلینگ و ابتذال در استان مرکزی شناسایی و بازداشت شدند.

سازمان اطلاعات سپاه, انهدام شبکه مدلینگ, شبکه سازمان یافته, انهدام شبکه سازمان یافته مدلینگ ابتذال استان مرکزی

سازمان اطلاعات سپاه, انهدام شبکه مدلینگ, شبکه سازمان یافته, متلاشی, اراک
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک به نقل از روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی، رهبر معظم انقلاب با اشاره به خطر مهمی که از سوی دشمنان ایمان و باورهای مردم را هدف آماج خود قرار داده است، مهمترین وظیفه مشکلات فرهنگی کشور را مراقبت از رخنه فرهنگی دشمن دانستند.


روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی در اطلاعیه ای آورده است: به اطلاع مردم عزیز استان مرکزی می رساند در ادامه شناسایی و اشراف بر عوامل مخل امنیت اخلاقی و اجتماعی در فضای سایبری استان، سربازان گمنام امام زمان(عج) سازمان اطلاعات سپاه روح الله موفق به کشف، شناسایی و انهدام شبکه ترویج فساد و ابتذال در حوزه های ضد فرهنگی و ضداخلاقی در شبکه های اجتماعی شدند.


این اطلاعیه می افزاید: بخشی از اقدامات این شبکه سازمان یافته شامل "ترویج فرهنگ برهنگی و مدلینگ و عادی سازی بی حجابی"، "تلاش برای ترویج فرهنگ اباحه گری" و "ترویج روابط خارج از قواعد اخلاقی" از طریق ساخت کلیپ و انتشار تصاویر مبتذل می شود.


در ادامه این اطلاعیه آمده است: این سازمان در راستای با اقدام ضد فرهنگی و اشاعه فساد و فحشا توسط شبکه های مدلینگ و با توجه به اهمیت موضوع و پیشگیری از رخنه فرهنگی دشمنان، عملیاتی کردن بیانات مقام معظم رهبری درباره برخورد شدید با هجمه های فرهنگی و احترام به خواست مردم با 4 شبکه مدلینگ در استان مرکزی برخورد و در همین راستا 24 نفر به مراجع قضایی معرفی و پرونده آنان در دست بررسی قرار گرفت.


اطلاعیه روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی خاطرنشان می سازد: سازمان اطلاعات سپاه روح الله علاوه بر بازداشت این مهره های کلیدی و پلمب 9 باب آتلیه و استودیو و آرایشگاه زنانه تعدادی 41 نفر از افرادی که ناخواسته در دام این شبکه افتاده بودند، احضار و ارشاد شدند.بزرگ ترین شبکه سازمان یافته مدلینگ در زاهدان متلاشی شد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات