طاها پخش

تبلیغ درکار
برپایی موکب شباب الخامنه ای در کرمان
برپایی اجتماع عزاداران حسینی در کرمانشاه

مدیر مجموعه فرهنگی تفریحی شهید مطهری شهرداری کرمان، از برپایی موکب شباب الخامنه ای در مجموعه ی فرهنگی تفریحی شهید مطهری شهرداری کرمان خبر داد.

کمک مردمی, محرم, ایستگاه, برپایی موکب شباب الخامنه کرمان

کمک مردمی, محرم, ایستگاه, نمایشگاه, تصویر
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان و بنا به اعلام روابط عمومی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرمان، فاطمه شفیعی گفت: این موکب شامل ایستگاه های پرسش و پاسخ و مشاوره (به صورت رایگان برای عموم)، کودک و نوجوان، ارائه ی محصولات فرهنگی و ایستگاه چای صلواتی است.

وی با اشاره به اینکه در ایستگاه کودک و نوجوان سعی می کنیم از طریق نقاشی معرفت دینی کودکان را بالا ببریم، افزود: در این ایستگاه، کودکان بر اساس احساس و تصورات خود در مورد امام حسین (علیه السلام) نقاشی می کشند و به خردسالان نیز داستان واقعه ی عاشورا از طریق عکس آموزش داده می شود.

شفیعی با اشاره به اینکه در پایان ماه صفر، نمایشگاهی از آثار این کودکان، در نگارخانه ی شهید آتشی این مجموعه برپا می شود، تصریح کرد: در ایستگاه ارائه ی محصولات فرهنگی هم، سخن رانی ها و مداحی های مورد تایید به صورت رایگان به افراد داده می شود.

وی تصریح کرد: این موکب با هم کاری مجموعه ی فرهنگی تفریحی شهید مطهری، شهرداری منطقه سه کرمان و واحد فرهنگی مسجد بلال این منطقه و کمک های مردمی برپا شده است.

شفیعی با اشاره به اینکه این سومین سال متوالی است که این موکب در مجموعه ی فرهنگی تفریحی شهید مطهری شهرداری کرمان برگزار می شود، افزود: این موکب در دهه های اول و دوم برپا می شود.

برپایی 5 موکب پذیرایی از زایران عتبات عالیات در استان
facebook google telegram twitter whatsApp