طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشیایران می تواند شگفتی ساز جهان باشد | شمسایی
برچسب ها:
چین تایپه حریف شاگردان مایدا نشد / دختران والیبال ایران باز هم شگفتی ساز شدند

وحید شمسایی گفت: تیم ملی ایران می تواند شگفتی ساز جهان باشد.

خبرگزاری ایسنا: بازیکن سابق تیم ملی فوتسال در خصوص عملکرد تیم ملی و جام جهانی 2017 کلمبیا عنوان کرد: خوشبختانه بهترین عملکرد را تیم ملی در کلمبیا به نمایش گذاشت و با غلبه بر تیم های قدرتمند جهان توانست به مقام سومی جام جهانی 2017 دست پیدا کند.

شمسایی درخصوص حفظ روند رو به رشد تیم ملی فوتسال خاطرنشان کرد: امیدواریم فدراسیون و مسئولین توجه بیشتری نسبت به تیم ملی فوتسال و این رشته داشته باشند. کسب این مقام باعث شد این رشته در کشور بیشتر دیده شود. تیم ملی اگر می خواهد روند روبه رشدی را طی بکند باید امکانات، تجهیزات و حمایت های لازم را در اختیار داشته باشد و بتواند حداقل بازی های تدارکاتی قدرتمندی مقابل تیم های مطرح جهان داشته باشد.

بازیکن سابق تیم ملی فوتسال تصریح کرد:  24 سال گذشت تا توانستیم مجدد جزو چهار تیم برتر جهان قرار بگیریم. این موضوع را نباید فراموش کنیم که ما تیم های بزرگ جهان را که چند دوره قهرمان جام جهانی بودند در کلمبیا شکست دادیم و امروز باید قدم های محکم تری برداریم تا تیم ملی بتواند موفقیت های بیشتری در این راستا کسب کند.

 مربی و بازیکن تیم تاسیسات دریایی اضافه کرد: در حال حاضر تمامی تیم های قدرتمند جهان در حال برنامه ریزی برای لیگ ها و تیم ملی خود هستند. ایران هم باید به صورتی برنامه ریزی کند تا آمادگی خود را حفظ کند. به نظر من ما باید یک تیم اسپانیا جدید از تیم ملی بسازیم تا شگفتی ساز جهان باشیم و این موضوع بستگی به انگیزه، توجه، پخش تلویزیونی و حمایت فدراسیون دارد.

وی تاکید کرد: اگر ما در خواب غرور کسب مقام سومی جام جهانی کلمبیا بمانیم حتما در مسابقات آسیایی، به مشکل می خوریم.

نوجوان 13 ساله شگفتی ساز فوتبال جهان شد
facebook google telegram twitter whatsApp