طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

انتخاباتاظهارات پدرم درباره خانوم "زننده و توهین آمیز" بود | ایوانکا ترامپ
جنجال اظهارات رکیک ترامپ درباره خانوم

نزدیک به دو هفته بعد از انتشار ویدیوی جنجالی دونالد ترامپ، دختر بزرگتر وی اعلام کرد سخنان پدرش زننده بوده است.

اظهارات ترامپ درباره زنان, دونالد ترامپ, ویدیوی ترامپ, ایوانکا ترامپ اظهارات پدرم زنان

اظهارات ترامپ درباره زنان, دونالد ترامپ, ویدیوی ترامپ, سخنان زننده, ایوانکا ترامپ, ملانیا ترامپ, بین الملل, توهین آمیز, ویدیو

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ایندیپندنت، "ایوانکا ترامپ" – دختر دونالد ترامپ – در بیانیه ای گفت اظهارات پدرش درباره زنان که در ویدیوی منتشر شده اخیر افشا شده است، کاملا زننده و توهین آمیز بوده است.


در این ویدیو که در سال 2005 تهیه شده است، ترامپ سخنانی بی شرمانه را درباره زنان به زبان می آورد.


حال، دختر بزرگتر ترامپ در بیانیه ای گفت: "اظهارات پدرم کاملا زننده و توهین آمیز بوده است. خوشحالم پدرم نیز این مسئله را اذعان و به سرعت از خانواده ام و مردم آمریکا عذرخواهی کرد."


پیش از انتشار این ویدیو، ایوانکا ترامپ گفته بود به سخنانی که درباره پدرش زده می شود توجهی ندارد و از نظر وی عملکرد پدرش قابل قبول است. اما بعد از انتشار این ویدیو، وی موضع خود را در این باره تغییر داد.


ملانیا ترامپ – همسر دونالد ترامپ – پیشتر گفته بود این سخنان ترامپ تنها "حرف های پسرانه" بوده است. وی گفت با این حال از شنیدن این سخنان غافلگیر شده است و همسرش را این گونه نشناخته بود.


همسر ترامپ همچنین افزود زنان و رسانه هایی که نامزد جمهوری خواه را به تعرض جنسی محکوم می کنند، با یکدیگر تبانی کرده اند و قصد تضعیف کمپین وی را دارند.


سخنرانی تأثیرگذار میشل اوباما در تقبیح اظهارات شرم آور ترامپ علیه خانوم
facebook google telegram twitter whatsApp