طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیتمجید فدراسیون جهانی تنیس از برگزاری کنفرانس مربیان در تهران
شکایت وکلای شاراپووا از فدراسیون جهانی تنیس

فدراسیون جهانی تنیس در نقل ازی از کنفرانس بین المللی مربیان تنیس در تهران به عنوان یک «دستاورد بزرگ» نام برد.

کنفرانس مربیان, تمجید فدراسیون جهانی تنیس, میزبانی تهران, تمجید فدراسیون جهانی تنیس برگزاری کنفرانس مربیان تهران

کنفرانس مربیان, تمجید فدراسیون جهانی تنیس, میزبانی تهران

به نقل از خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس، در نقل از فدراسیون جهانی تنیس آمده است: کنفرانس مربیان تنیس منطقه غرب و آسیای میانه از 15 تا 17 اکتبر (24 تا 26 مهر) در آکادمی تنیس استقلال تهران برگزار شد و به عنوان یک «موفقیت بزرگ» مورد ستایش قرار گرفت.


در این نقل از آمده است: بیش از 350 مربی از منطقه برای حضور در این رویداد سه روزه که حول محور پرورش نوجوانان بهتر برای آینده شکل گرفته بود، به تهران آمدند تا از برنامه های آموزشی ارائه شده در آن بهره ببرند.


سخنرانی های متنوعی در محور اصلی برنامه های کنفرانس برای افراد کمپانی کننده توسط مدرسان ایرانی و بین المللی ارائه شد. علاوه بر مباحث آموزشی، نقل از هایی در خصوص میزان رشد و توسعه تنیس در منطقه در دو سال گذشته و همچنین برنامه هایی که برای ادامه این روند در نظر گرفته شده، در اختیار کمپانی کنندگان قرار گرفت.


همه افراد و نهادهای سهیم در برگزاری این کنفرانس از جمله فدراسیون تنیس آسیا، فدراسیون تنیس ایران، «امیر برقعی» مدیر توسعه تنیس در منطقه و «میگل کرسپو» مدیر دپارتمان توسعه تنیس فدراسیون جهانی، مراتب خرسندی خود را از شور و شوقی که مربیان حاضر در این کنفرانس از خود نشان دادند، اظهار داشتند.


در این کنفرانس مربیان کشورهای ایران، قطر، عراق، اردن، عمان، لبنان، کویت و افغانستان حضور داشتند که به مدت 3 روز زیر نظر مدرسینی از کشورهای ایران، فرانسه و اسپانیا با علم روز تنیس جهان آشنا شدند.


تمجید فدراسیون جهانی کشتی از حسن یزدانی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات