طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیمشکلی دیگر برای آیفون 7 جت بلک
چگونه آیفون 7 مشکی مات را به جت بلک تبدیل کنیم؟

اپل امسال طرحی نو درانداخت و رنگ جالب جت بلک را نیز به موبایل هایش اضافه کرد. البته بعد از مدتی کوتاه مشخص شد افرادی که آیفون 7 مشکی براق می خرند، بعد از چند روز از انتخاب خود پشیمان می شوند.

وب سایت دیجیاتو - حمید مقدسی: اپل امسال طرحی نو درانداخت و رنگ جالب جت بلک را نیز به موبایل هایش اضافه کرد. البته بعد از مدتی کوتاه مشخص شد افرادی که آیفون 7 مشکی براق می خرند، بعد از چند روز از انتخاب خود پشیمان می گردند، زیرا بدنه این دستگاه بسیار مستعد خط و خش و اثر انگشت بوده و بعد از مدتی ظاهر جالب خود را از دست می دهد.

آیفون 7, آیفون 7, اپل, مشکلی آیفون جت بلک

برچسب محافظ شفاف, گوشی, اپل, آیفون 7


برای غلبه بر این مشکل، کمپانی های تولیدکننده لوازم جانبی دست به کار شده و محافظ هایی کاملاً شفاف را تولید کردند که با نصب آنها روی بدنه آیفون 7 هم می توانید رنگ مشکی براق را به رخ اطرافیان بکشید و هم از آسیب دیدن آن جلوگیری کنید.

اما به تازگی مشکل دیگری رخ نموده. برخی کاربران که اقدام به نصب برچسب محافظ شفاف کرده اند، بعد از کندن آن متوجه شدند نوشته های پشت دستگاه، یعنی عبارت iPhone و … Designed by Apple به همراه نشان رگولاتوری به طور کامل و واضح روی لایه محافظ نقش بسته.

یکی از کاربران انجمن گفتگوی MacRumors در این رابطه می گوید محافظ استاندارد را تنها به مدت 1 دقیقه روی آیفون 7 جت بلک نصب کرده و با برداشتن آن، با عکس زیر مواجه شده:

برچسب محافظ شفاف, گوشی, آیفون 7, مشکلی آیفون جت بلکالبته نوشته به طور کامل از روی موبایل کنده نمی شود، اما به مرور کمرنگ تر خواهد شد. این حالت برای تلفن همراهی با قیمت گزاف و ساخت شرکتی که همواره تأکید بر کیفیت برتر محصولاتش دارد، کمی ناامید کننده است. پیش تر چنین شرایطی را فقط در دیوایس های بی کیفیت چینی مشاهده می کردیم.

گفتنی است طبق اظهارات اهالی کوپرتینو، دستیابی به ظاهر براق Jet Black به واسطه فرایند 9 مرحله ای آندایزینگ و صیقل دادن میسر گشته، اما حال باید به این سؤال پاسخ دهند که چرا در بین 9 مرحله فوق هیچ تدبیری برای افزایش ماندگاری نوشته های پشت دستگاه نیاندیشیده اند.

خریداران منتظر ورود قانونی باشند / مراقب آیفون 7 قاچاق باشید
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات