طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مشارکت 90 درصدی مردم آمل در سرشماری اینترنتی
مشارکت 16 درصدی مردم استان اردبیل در سرشماری اینترنتی

مردم آمل در سرشماری اینترنتی مشارکت 90 درصدی داشتند.

مشارکت مردم, سرشماری نفوس و مسکن, سرشماری اینترنتی, مشارکت درصدی مردم آمل سرشماری اینترنتی

مشارکت مردم, سرشماری نفوس و مسکن, سرشماری اینترنتی, ساری

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، احمد منفرد، فرماندار ویژه آمل گفت: مرحله دوم سرشماری نفوس و مسکن سال 95 به صورت دستی از صبح امروز با مراجعه حضوری ماموران آمارگیر به درب منازل شروع شد.

منفرد با اشاره به افزایش مشارکت بالای شهروندان آملی در نام نویسی اینترنتی طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن به مشارکت بیش از 90 درصد شهرها و بخش های آمل در سرشماری اشاره کرد و افزود: در بخش مرکزی 84/84، بخش امام زاده عبدالله 91/4 درصد، بخش دابودشت بیش از 97 درصد و در بخش دشت سر نیز 73/3 درصد مشارکت صورت گرفته است.

وی به مشارکت 50 درصدی شهروندان آملی در سرشماری به روش اینترنتی که از سوم مهر ماه شروع شد اشاره کرد و گفت: 68 هزار خانوار با جمعیتی بالغ بر 206 هزار نفر در سامانه سرشماری ثبت نام کردند که سه درصد بیشتر از میانگین متوسط مازندران است.

فرماندار ویژه آمل افزود: برگزاری جلسه های متفاوت و بازدیدهای مستمر از بخش ها و سطح این شهرستان، همکاری خوب ادارات و نهادها و ایجاد 21 پایگاه رایگان برای نام نویسی اینترنتی در افزایش مشارکت مردم آمل در این طرح موثر بود.

منفرد با بیان اینکه مرحله دوم سرشماری نفوس و مسکن سال 95 به صورت دستی از 28 مهر ماه با مراجعه حضوری ماموران آمارگیر به درب منازل شروع شد، گفت: 119 نفر پس از گذراندن دوره های آموزشی و آزمون به عنوان مامور آمارگیر انتخاب وکارت شناسایی برای آنها صادر شد.

مشارکت 22 و نیم درصدی مردم در سرشماری اینترنتی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات