طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

دانستنی های علمیگلکسی نوت 7، سامسونگ را به دادگاه کشاند
جعبه ضد آتش برای گلکسی نوت 7 | عکس های اختراع جدید سامسونگ

در حالی که سامسونگ دیگر این تلفن همراه هوشمند را راهی بازار نمی کند، بعد لرزه های خرابی این محصول همچنان به دنبال این کمپانی هستند.

مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: فاجعه ی گلکسی نوت ۷ همچنان ادامه دارد و کمپانی کره ای سامسونگ را رها نمی کند. در حالی که سامسونگ دیگر این تلفن همراه هوشمند را راهی بازار نمی کند، بعد لرزه های خرابی این محصول همچنان به دنبال این کمپانی هستند. اعتماد کاربران به این کمپانی بسیار کاهش پیدا کرده و نارضایتی مردم افزایش یافته است. الآن کم کم کاربران تصمیم گرفته اند که از سامسونگ شکایت می کنند.

دادگاه, دادگاه, انفجار گوشی, گلکسی نوت سامسونگ دادگاه کشاند

انفجار گوشی, سامسونگ, گلکسی نوت 7, دادگاه


در جدیدترین خبر منتشر شده در این باره سازمان McCuneWright از سامسونگ برسر تولید نوت ۷ و جمع آوری آن از بازار شکایت کرده است. این سازمان گفته در طرح جمع آوری گلکسی نوت ۷ بسیاری از کاربران برای چند هفته گوشی نداشتند و سامسونگ باید جوابگوی این موضوع باشد.

البته کمپانی سامسونگ هنوز نسبت به این شکایت از خودش واکنش نشان نداده و حتی نظری هم در این باره نداده است؛ اما مشخص است که این شکایت نخستین و آخرین و مورد نخواهد بود و کم کم افراد و سازمان های مختلفی از این کمپانی کره ای شکایت خواهند کرد.

الآن باید ببینیم که سامسونگ به چه صورت این ماجراها را مدیریت می کند و به چه شکل پاسخگوی افراد ناراضی خواهد بود. به هر حال اوضاع برای سامسونگ تا چند ماه آینده خراب خواهد بود. حتی این کمپانی فعلا به ساختن نوت جدید فکر هم نمی کند و شایعه شده که گلکسی S8 تنها پرچم دار این کمپانی در سال آینده خواهد بود.

ضرر یک میلیارد دلاری سامسونگ برای جمع آوری گلکسی نوت 7 از بازار | بلومبرگ
facebook google telegram twitter whatsApp