طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

سیاسیاستعفای وزیر آموزش و پرورش منتفی نیست | ایرنا
برچسب ها:
توجه ویژه سازمان استثنایی آموزش و پرورش به نقاط محروم

خبرگزاری دولت اعلام کرد در پی استعفای وزیران فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان، یکی از معاونان آنها، سرپرست این وزارتخانه ها می شود.


وزیر ارشاد پایگاه خبری انتخاب: خبرگزاری دولت اعلام کرد در پی استعفای وزیران فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان، یکی از معاونان آنها، سرپرست این وزارتخانه ها می شود.

 تا زمانی که جانشین علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان معرفی شوند، یکی از معاونان آنها سرپرستی وزارتخانه ها را به عهده خواهند داشت.

جنتی و گودرزی روز گذشته استعفای خود را تسلیم دکتر حسن روحانی رییس جمهوری کردند.

«انتخاب» همچنین روزگذشته از استعفای وزیر آموزش و پرورش خبر داد اما علی اصغر فانی این خبر را تکذیب کرد. با این حال یک منبع آگاه به  ایرنا (خبرگزاری دولت) گفت که استعفای وزیر آموزش و پرورش هنوز منتفی نشده است.

جدی ترین گزینه سرپرستی ارشاد کیست؟

خبرنگار ما نقل از داد که به احتمال عمده سید عباس صالحی سرپرست وزارت ارشاد خواهد شد.

وی متولد 1342 در مشهد بوده و دارای تحصیلات دکترای فلسفه است؛ سید عباس صالحی از سال 1351 وارد حوزه علمیه مشهد شد، دروس مقدماتی، سطوح مقدماتی و عالی را در حوزه علمیه مشهد گذراند؛ از سال 60 به حوزه علمیه قم عزیمت کرد و دروس خارج را تا سال 68 در آن حوزه گذرانیده و مجددا به مشهد عزیمت داشته و در دروس خارج اساتید مشهد ادامه تحصیل داد، در سال 76 مجددا به حوزه علمیه قم مراجعت تحصیلی و علمی داشت.

دروس مقدماتی را در مدرسه آقای موسوی نژاد و دروس سطح را در خدمت آقایان حضرات صالحی ، مدرسی و فلسفی گذراند، در حوزه علمیه قم از دروس حضرات آیات وحید خراسانی، شیخ جواد تبریزی بهره مند شد، بعد از عزیمت از مشهد در دروس حضرات آیات زنجانی و علم الهدی کمپانی کرد.

جزئیات پذیرش معلم در آموزش و پرورش استثنایی
facebook google telegram twitter whatsApp