طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیآمادگی نیروهای مسلح جرأت و تفکر تجاوز به جمهوری اسلامی را از دشمن می گیرد
نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران حافظان امنیت خلیج فارس

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: الحمدلله نیروهای مسلح ما روز به روز از آمادگی بیشتری برخوردار می شوند.

نیروهای مسلح, ارتش, آمادگی نیروهای مسلح, آمادگی نیروهای مسلح جرأت تفکر تجاوز جمهوری اسلامی دشمن گیرد

نیروهای مسلح, ارتش, آمادگی نیروهای مسلح, رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش
به نقل از حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حجت الاسلام آل هاشم، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش صبح امروز با حضور در منطقه رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت نیروی هوایی در جمع دست اندرکاران این رزمایش حضور یافت.

وی در جمع خبرنگاران حاضر در منطقه رزمایش با اشاره به اینکه فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر آمادگی نیروهای مسلح برای مقابله با دشمنان و تهدیدهای احتمالی آنها برگرفته از دستورات الهی است، افزود: الحمدلله نیروهای مسلح ما روز به روز و با توجه به فرامین الهی و تاکیدات فرماندهی معظم کل قوا از آمادگی بیشتری برخوردار می شوند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در ادامه افزود: رزمایش بزرگ اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت که توسط نیروی هوایی برگزار می شود در راستای همین آمادگی ها می باشد. رزمایشی که دوستان ما را امیدوار و دشمنانمان را ناامید می نماید.

نماینده ولی فقیه در ارتش همچنین گفت: اینگونه رزمایشها قطعاً در روحیه کارکنان نیروی هوایی بویژه خلبانان جوان این نیرو تأثیر به سزایی داشته و آنها را در جهت آمادگی همیشگی یاری می نماید.

حجت الاسلام آل هاشم افزود: مقام معظم رهبری در دیدار سال گذشته خود با رئیس جمهور یکی از کشورهای همسایه فرمودند: تنها راه دفع شر استکبار و صهیونیسم فاسد، ایستادگی و مقاوت است که البته این ایستادگی الزاماتی دارد که یکی از آنها آمادگی نیروهای مسلح می باشد.

روحیه معنوی نیروهای مسلح، عامل شکست دشمنان شده است
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات