طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

دانستنی های علمیبازی Red Dead Redemption 2 معرفی شد
برچسب ها: , ,
آخرین حالت پیوستن دو بازیکن جدید به استقلال

بعد از تصاویر منتشر شده در چند روز گذشته از طرف راک استار و ثبت دامین Red Dead Online توسط Take-Two مالک اصلی کمپانی راک استار، بازی Red Dead Redemption 2 معرفی شد.

مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: بعد از تصاویر منتشر شده در چند روز گذشته از طرف راک استار و ثبت دامین Red Dead Online توسط Take-Two مالک اصلی کمپانی راک استار، بازی Red Dead Redemption 2 معرفی شد.

راک استار, بازی, گیم, بازی Red Dead Redemption

گیم, راک استار, بازی


کمپانی راک استار با منتشر کردن تصویری از Red Dead Redemption 2 اعلام کرد که این بازی در پاییز سال ۲۰۱۷ برای ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر می شود و خبری هم نسخه ی کامپیوتر نخواهد بود.

همچنین کمپانی راک استار همزمان با معرفی قسمت دوم بازی Red Dead Redemption اعلام کرد که نخستین تریلر این بازی در تاریخ ۲۹ مهر ماه منتشر می شود و گیمرها و تمام علاقه مندان به این بازی می توانند برای نخستین بار این عنوان را مشاهده کنند.

شایعه درباره ی قسمت دوم بازی Red Dead Redemption بسیار عمده بود. قبلا گفته شده بود که این بازی در E3 2016 نشان داده می شود که به نظر می رسد این اتفاق در دقایق آخر کنسل شد.

بار دیگر این شایعه برای معرفی کنسول پلی استیشن ۴ پرو قوت گرفت؛ اما در آن مراسم هم چنین اتفاق رخ نداد. الآن خود راک استار بعد از چند روزی که حساب با احساسات گیمرها بازی کرد، Red Dead Redemption 2 را معرفی کرد. باید منتظر تریلر جدید این بازی باشیم که پنجشنبه منتشر می شود.

سردار آزمون سومین بازیکن برتر روستوف مقابل آژاکس شد
facebook google telegram twitter whatsApp