طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

دانستنی های علمی«گلکسی آن Nxt» گوشی تمام فلزی سامسونگ
عکس های اعلام مشخصات گوشی محبوب سامسونگ گلکسیA7

این گوشی جدید که گلکسی آن Nxt نام دارد (Nxt یادآور کلمه Next به معنی بعدی است) امروز در اکانت توییتر سامسونگ دیده شد، جایی که این کمپانی چند تیرز تبلیغاتی از آن را به نمایش گذاشت.

وب سایت دیجی رو - حسین محمود زاده: طبق آخرین اخبار منتشر شده، سامسونگ در حال آماده شدن برای معرفی گوشی هوشمند بعدی خود از سری گلکسی آن (Galaxy On) می باشد. این گوشی جدید که گلکسی آن Nxt نام دارد (Nxt یادآور کلمه Next به معنی بعدی است) امروز در اکانت توییتر سامسونگ دیده شد، جایی که این کمپانی چند تیرز تبلیغاتی از آن را به نمایش گذاشت.

گوشی هوشمند, گلگسی, سامسونگ, گلکسی Nxt گوشی تمام فلزی سامسونگ

گلگسی, سامسونگ, گوشی هوشمند


بر اساس اعلام سامسونگ، گوشی گلکسی آن Nxt از بدنه ای تمام فلزی و یکپارچه برخوردار بوده و طراحی آن با عبارت "all the design that you need” (همه طراحی مورد نیاز شما) توصیف شده است. همچنین می دانیم که این محصول از یک پردازنده هشت هسته ای و دوربین پشتی با فلش LED استفاده خواهد کرد.

جزئیات بیشتر در خصوص این گوشی قرار است در تاریخ 20 اکتبر (29 مهر) و در طی رونمایی آن در کشور هند، منتشر شود. نکته جذاب این که، گلکسی آن Nxt دومین گوشی از سری گلکسی آن سامسونگ است که در عرض کمتر از یک ماه معرفی می شود و در چند هفته گذشته محصول دیگر از این سری با نام گلکسی آن 8 نیز معرفی شده بود.

گلگسی, سامسونگ, گوشی هوشمند, گلکسی Nxt گوشی تمام فلزی سامسونگاگر چه گوشی هوشمند گلکسی آن Nxt قرار است در کشور هند رونمایی شود اما به احتمال عمده شاهد عرضه آن در سایر مناطق دنیا نیز خواهیم بود. سال گذشته هم گوشی گلکسی آن 5 ابتدا در کشور هند رونمایی شد ولی در نهایت به بازارهای آمریکا نیز راه یافت.

توصیه می کنیم در چند روز آینده حتماً با ما در دیجی رو همراه باشید تا جزئیات بیشتر درباره این گوشی هوشمند جدید سامسونگ را به اطلاع شما برسانیم.

زمان عرضه گلکسی نوت 6 سامسونگ
facebook google telegram twitter whatsApp