طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیبی برنامگی در فدراسیون دو ومیدانی موج می زند | ثمری
تصویر کشف موجود زنده شبیه مار روی کره مریخ

پرتابگر وزنه دو ومیدانی کشورمان گفت: متاسفانه بی برنامگی فدراسیون باعث شده که زمان از دست بدهیم که این امر تنها به ضرر ورزش تمام خواهد شد.

فدراسیون دو ومیدانی, مجید کیهانی, علی ثمری, ثمری برنامگی فدراسیون ومیدانی موج زند

فدراسیون دو ومیدانی, مجید کیهانی, علی ثمری, امیر الوندی, پرتاب وزنه
علی ثمری در گفت و گو با خبرنگار حوزه پایه و آبی گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، درباره حالت فعلی خودش اظهار کرد: هم اکنون شرایط خوبی در فدراسیون دو ومیدانی حکمفرما نیست زیرا برنامه مشخصی از طرف مسئولان برای ورزشکاران ارائه نشده است از طرفی در سال آینده دو مسابقه مهم قهرمانی آسیا و قهرمانی دنیا در پیش است که متاسفانه بی برنامگی فدراسیون باعث شده که زمان از دست بدهیم که این امر تنها به ضرر ورزش تمام خواهد شد امیدوارم هر چه زودتر رئیس فدراسیون و دست اندرکارانش فکری به حال دو ومیدانی کنند تا ما را هر چه زودتر از بلاتکلیفی نجات دهند.

وی ادامه داد: پس از کسب مدال طلا در مسابقات بازی های ساحلی آسیا مسئولان ورزش کشور قول داده بودند که از مدال آوران این رقابت ها تجلیل به عمل آورند اما تاکنون اقدامی از سوی مسئولان انجام نشده است و تنها وعده و وعید به ما داده شده است اما در عمل کاری صورت نگرفته است.

پرتابگر وزنه کشورمان در مورد مربی اش گفت: مربی سابقم به علت اینکه تاکنون مسئولان در پرداخت مطالباتش کم کاری کرده اند هیچ علاقه ای به ادامه همکاری ندارد و در صورتی که مسئولان دوست دارند همچنان این مربی با من همکاری داشته باشد، باید با این مربی قرارداد جدید ببندند و علاوه بر آن پیش قراردادش هم بپردازند زیرا به طور حتم هیچ مربی حاضر نمی شود بدون پشتوانه مالی هدایت ورزشکار را بر عهده داشته باشد.

عضو تیم نفت تهران در پاسخ به این سوال که چه خواسته هایی از رئیس فدراسیون دو و میدانی دارد؟ پاسخ داد: تنها خواسته ام از مجید کیهانی این است که امکانات مناسبی را در اختیارم قرار بدهد تا بدون دغدغه تمریناتم را پیگیری و خودم را آماده حضور در مسابقات پیش رو کنم تا بتوانم برای کشور عزیزم در مسابقات بین المللی مفید باشم.

ثمری در پایان در مورد مطالبات مالی اش از فدراسیون دو ومیدانی و باشگاه نفت خاطر نشان کرد: در حال حاضر 6 ماه از طلب سال گذشته ام را مسئولان فدراسیون پرداخت نکرده اند هم چنین متاسفانه بی تدبیری مدیران تیم نفت تهران سبب شده است که دو سال از مبلغ قراردادم را دریافت نکردم. امیدوارم مدیران این تیم هر چه زودتر مشکلات مالی دوندگان را برطرف کنند تا ما با خیالی آسوده در مسابقات کمپانی کنیم.

عکس های کهنسال ترین موجود زنده در اروپا را بشناسید
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات