طاها پخش

فرهنگی و هنریبازگشت «صبح بخیر ایران» به شبکه یک
شبکه یک در تدارک ساخت یک مسابقه / تغییرات اقطعالی «صبح بخیر ایران» در مهر ماه

نام برنامه سیدعلی ضیاء از «فرمول یک» به «صبح بخیر ایران» که برنامه ۲ دهه شبکه یک بوده است، بازگشت.

خبرگزاری مهر: نام برنامه سیدعلی ضیاء از «فرمول یک» به «صبح بخیر ایران» که برنامه ۲ دهه شبکه یک بوده است، بازگشت.

«صبح بخیر ایران» بیش از ۲ دهه است که به عنوان برنامه صبحگاهی شبکه یک سیما و به عنوان طولانی ترین برنامه صبحگاهی سیما روی آنتن رفته است. این برنامه از سال ۷۳ با حضور اقبال واحدی روی آنتن رفت و سال گذشته مدتی متوقف شد. پس از آن با تیمی جدید روی کار آمد و تا شهریور ماه ۹۵ ادامه داشت.

برنامه تلویزیونی, برنامه تلویزیونی, علی ضیا, بازگشت صبح بخیر ایران شبکه

علی ضیا, برنامه تلویزیونی


چندی پیش احسان نیلی آخرین تهیه کننده این برنامه صبحگاهی به خبرگزاری مهر اعلام کرد که قرار است تیمی جدید پس از دهه اول محرم یک برنامه جدید روی آنتن ببرند و «صبح بخیر ایران» به پایان خواهد رسید. علی ضیاء قرار شد اجرای این برنامه جدید را بر عهده داشته باشد و نام برنامه جدید هم «فرمول یک» به تهیه کنندگی افشین حسین خانی اعلام شد.

اما اکنون طی آخرین خبرها قرار است برنامه «صبح بخیر ایران» همچنان با نام آشنای خود در شبکه یک روی آنتن برود. این برنامه صبحگاهی به تهیه کنندگی افشین حسین خانی و اجرای علی ضیاء از شنبه یک هفته دیگر هشتم آبان ماه روی آنتن شبکه یک خواهد رفت و از ساختار جدیدی بهره می گیرد.

این برنامه دکوری کاملا مختلف دارد و از بخش های متفاوت کارشناسی و مهمانان متعدی تشکیل شده است و قرار است در همان ساعت ۶:۳۰ تا ۸:۱۰ روی آنتن شبکه یک سیما برود.

حضور علی ضیاء در «صبح بخیر ایران» قطعی شد
facebook google telegram twitter whatsApp