طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیاخطار فدراسیون جهانی وزنه برداری به ایران
گفتگویی جذاب با هکر ایرانی سایت فدراسیون جهانی وزنه برداری! فیلم

هیات اجرایی فدراسیون جهانی وزنه برداری با پذیرش عذرخواهی به فدراسیون ایران هشدار داد که دیگر این قبیل اتفاقات رخ ندهد.

خبرگزاری ایسنا: فدراسیون جهانی وزنه برداری با ارائه نقل ازی از نتایج جلسه هیات اجرایی و کنگره فدراسیون جهانی که در حاشیه مسابقه های قهرمانی نوجوانان دنیا برگزار شد، به عذرخواهی ایران نیز اشاره کرد.

فدراسیون جهانی نوشت: علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری ایران در مقابل هیات اجرایی از طرف ورزشکارش بهداد سلیمی و مربی اش سجاد انوشیروانی برای رفتارشان و اتفاقاتی که در رقابت دسته 105+ کیلوگرم المپیک ریو رخ داد، عذرخواهی کرد. مرادی گفت که آن ها بسیار متاسف هستند و عذرخواهی کرده اند.

هیات اجرایی فدراسیون جهانی وزنه برداری نیز عذرخواهی آن ها را پذیرفت و به فدراسیون وزنه برداری ایران اخطار داد که دوباره این اتفاق رخ ندهد.

همچنین در کنگره فدراسیون جهانی اعلام شد که 9 کشور در آستانه تعلیق تمامی فعالیت خود قرار گرفته اند. تاماش آیان رییس فدراسیون جهانی وزنه برداری در کنگره فدراسیون جهانی اعلام کرد؛ کشورهای روسیه، بلاروس، آذربایجان، ارمنستان، ترکیه، قزاقستان، چین، اوکراین و رومانی 9 کشوری هستند که به علت داشتن بیش از سه وزنه بردار دوپینگی در دو دوره بازیهای المپیک 2008 پکن و 2012 لندن در خطر محرومیت قرار دارند.

 پرونده این 9 کشور از سوی (IOC) در حال بررسی است که در صورت تایید نهایی، این کشورها از هر گونه فعالیت در وزنه برداری حداقل به مدت یکسال محروم خواهند شد.

همچنین طبق قوانین فدراسیون جهانی، فدراسیون هایی که با حالت یاد شده مواجه شوند علاوه بر محرومیت باید مبلغ 100 هزار دلار جریمه نقدی هم پرداخت کنند.

هجوم کاربران ایرانی به صفحه اینستاگرام فدراسیون جهانی وزنه برداری کامنت ها
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات