طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
راه اندازی خط تولید گیربکس ال 90 در تبریز
چین خط تولید غول پیکرترین هواپیمای دنیا را راه اندازی می کند

مدیرعامل کمپانی چرخشگر از راه اندازی گیربکس ال90 به عنوان اولین گیربکس خودروی سواری در کشور خبر داد .

خط تولید, تولید گیربکس, خودروسواری, اندازی خط تولید گیربکس ال تبریز

خط تولید, تولید گیربکس, خودروسواری

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛وفادار در گفت وگو با خبرنگاران گفت: با اتمام عملیات نصب، راه اندازی و تست تجهیزات خط تولید گیربکس ال90 رنو در کمپانی چرخشگر، با صرف هزینه ای بالغ بر 140 میلیارد ریال آماده افتتاح و بهره برداری رسمی از نخستین خط تولید گیربکس سواری است.

وی افزود: با توجه به اینکه هم اکنون کمپانی چرخشگر بزرگ ترین تولیدکننده انواع گیربکس های سنگین و نیمه سنگین اتوماتیک و دستی در کشور است، این کمپانی با تولید گیربکس ال90، زمینه فعالیت خود را در حوزه گیربکس های سواری نیز گسترش داده است.

وفادار گفت: راه اندازی این خط تولید با صرف هزینه ای بالغ بر 140 میلیارد ریال اجرایی شده و هم اکنون خط تولید گیربکس ال90 کمپانی چرخشگر، مدرن ترین خط تولید گیربکس دستی موجود در ایران است.

وی خاطرنشان کرد: این خط در بین سایر خطوط مشابه تولیدکنندگان گیربکس های دستی کمپانی رنو در سراسر دنیا در سطحی ممتاز قرار گرفته است.

مدیرعامل کمپانی چرخشگر افزود: ضد خطا بودن ایستگاه های کاری، سطح ایمنی بسیار بالا و در سطح استانداردهای جهانی، ویژگی و امکان ردیابی قطعات و پروسه های تولیدی صورت گرفته بر روی محصول و همچنین سرعت بالای تولید از قابلیت های ممتاز خط تولید جدید است.

وفادار تصریح کرد: هم اکنون ظرفیت تولید این خط در حدود 100 هزار دستگاه گیربکس در سال طی تنها یک شیفت کاری بوده و در صورت اعلام نیاز از طرف مشتری (کمپانی رنو) این رقم به سیصد هزار دستگاه در سال در طی سه شیفت کاری قابل افزایش است.

مدیرعامل کمپانی چرخشگر خاطرنشان کرد: طبق توافقات صورت گرفته با کمپانی رنوپارس به شرط تامین نیاز داخلی، امکان صادرات گیربکس تولیدی شرکت چرخشگر به سایر بازارهای خارجی مورد نظر رنو نیز پیش بینی شده و در قرارداد دو جانبه لحاظ شده است.

این گیربکس دارای تنوع گسترده با ویژگی کاربرد در انواع و اقسام خودروهای سواری و باری (سبک) متعلق به خانواده ال90 می باشد. تیپهای مورد نظر برای استفاده در بازار خودرو ایران شامل JH3 و JHQ برای خودروهای سواری و JRQ برای وانت بارهای طرح ال90 می باشد.

گیربکس ال90 یک گیربکس 5 دنده دستی بهینه سازی شده، بهمراه مجموعه دیفرانسیل و با عملکردی بسیار خوب و همچنین با کیفیت ساخت عالی می باشد.
ایجاد اشتغال با راه اندازی خط تولید زیتون / تولید سالیانه ۲۰ تن زیتون در سیستان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات