طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
تدوین 30هزار استاندارد در کشور
کسب رتبه ی سوم کشوری دَر تدوین برنامه ی سالانه مدیران مدارس بَرای معلم اسدآبادی

مشاور رئیس سازمان ملی استاندارد ایران از تدوین 30هزار استاندارد طی 56سال گذشته در کشور خبر داد.

تدوین, ایران, استاندارد, تدوین استاندارد کشور

تدوین, ایران, استاندارد, زنجان

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوا ن از زنجان؛ وکیل الرعایاء در همایش روزجهانی استاندارد در زنجان افزود: از سال ۱۳۳۹ تا به امروز حدود ۳۰ هزار استاندارد تدوین شده است و یک سوم آن یعنی ۱۱ هزار استاندارد مربوط به دولت تدبیر و امید است.

وی با بیان اینکه امروز به نام فرهنگ سازی استاندارد در خانواده ها نامگذاری شده است، گفت: ۳۰ درصد تولید ات داخلی در حوزه فرآوری های دامی، کشاورزی و سوخت تلف می شود که مردم در این زمینه بسیار نقش دارند.

وکیل الرعایاء اضافه کرد:با توجه به اینکه سازمان ملی استاندارد، کمبود نیروی انسانی دارد ولی با این وجود نظارت های خوبی را از واحدهای تولیدی دارد و یک میلیون واحد صنفی مورد نظارت و بازرسی کارشناسان استاندارد قرار گرفته است.

مشاور رئیس سازمان ملی استاندارد تصریح کرد:عمر زیادی از تاسیس سازمان ملی استاندارد می گذرد و در این میان اگر یک سوم برنامه در حوزه فرهنگ سازی اجرا می شد، ۱۰۰ درصد وظایف در این بخش محقق می شد.

وی اظهارداشت:حدود ۳۰ هزار پرونده متخلفین به مراجع قضایی ارجاع شده است و ۱۰۰ هزار نمونه از واحدها نمونه اتخاذ شده است و دومیلیون واحد cng سلیندر کنترل شده است.

استاندارد سازی آدرس اماکن کل کشور فیلم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات