طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
انتخاباتجوانان آمریکایی نابودی زمین را به پیروزی کلینتون و ترامپ ترجیح می دهند | گاردین
پیشینه کلینتون، ترامپ را در آستانه پیروزی در انتخابات قرار داده است

نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد جوانان آمریکایی ترجیح می دهند یک شهاب سنگ کره زمین را نابود کند؛ اما ترامپ و کلینتون به ریاست جمهوری نرسند.

نظرسنجی, جوانان آمریکایی, بین الملل, گاردین جوانان آمریکایی نابودی زمین پیروزی کلینتون ترامپ ترجیح

نظرسنجی, جوانان آمریکایی, بین الملل, مسابقه بخت آزمایی, کره زمین, انتخابات ریاست جمهوری آمریکا, نابودی کره زمین, نظرسنجی های انتخاباتی, دونالد ترامپ, شهاب سنگ, هیلاری کلینتون

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از گاردین، جوانان آمریکایی تا حدی از کاندیداهای ریاست جمهوری ناراضی اند که تقریبا از هر 4 نفر، 1 نفر اعلام کرده است حاضر است یک شهاب سنگ عظیم الجثه به کره زمین برخورد کند، اما دونالد ترامپ – نامزد جمهوری خواه – و هیلاری کلینتون – نامزد دموکرات – وارد کاخ سفید نشوند.


این نظرسنجی به منظور ارزیابی میزان نارضایتی جوانان آمریکایی از انتخاب های پیش رویشان در رای گیری روز 8 نوامبر (18 آبان) انجام شد.


از بین 1247 کمپانی کننده در این نظرسنجی – که بین 18 تا 35 سال سن دارند – نزدیک به 53 درصد اعلام کرده اند ترجیح می دهند یک شهاب سنگ زمین را نابود کند اما دونالد ترامپ به دفتر ریاست جمهوری آمریکا راه نیابد. 34 درصد آن ها نیز اعلام کردند نابودی کره زمین بهتر از رسیدن هیلاری کلینتون به سمت ریاست جمهوری آمریکا است.


نزدیک به 39 درصد نیز در این نظرسنجی اعلام کرده اند ترجیح می دهند باراک اوباما – رئیس جمهور آمریکا – برای همیشه در سمتش باقی بماند اما سکان کشور را به دست ترامپ و کلینتون نسپارد. 26 درصد کمپانی کنندگان در این نظرسنجی نیز اظهار کرده اند یافتن رئیس جمهور آینده آمریکا با برگزاری مسابقه بخت آزمایی، بهتر از ریاست جمهوری نامزدهای کنونی است.


یکی از مسئولان برگزاری این نظرسنجی گفت: "ما تصور نمی کردیم نتایج این گونه باشد. این مسئله نارضایتی جوانان آمریکایی از سیاست های کشورشان را به روشنی نشان می دهد."


با این حال، در نظرسنجی های سراسری، کلینتون با فاصله ای اندک از ترامپ پیشی گرفته است.


این نظرسنجی بین روزهای 10 تا 13 اکتبر (19 تا 22 مهر) انجام شد. از میان 1247 کمپانی کننده در این نظرسنجی، تنها 680 نفر اعلام کردند احتمال دارد در انتخابات آینده آمریکا کمپانی کنند.


ترامپ در آرای نظامیان و کهنه سربازان آمریکایی از کلینتون پیشی گرفت
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات