طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
صرفه جویی بیش از ۴۶ میلیون لیتر بنزین در منطقه تربت حیدریه
صرفه جویی ۴۸میلیون لیتر بنزین در لرستان

در شش ماهه نخست امسال حدود ۴۷ میلیون مترمکعب به فروش رسیدکه با این میزان بیش از ۴۶ میلیون لیتر بنزین در منطقه تربت حیدریه صرفه جویی شد.

تربت حیدریه, صرفه جویی, خراسان رضوی, صرفه جویی میلیون لیتر بنزین منطقه تربت حیدریه

تربت حیدریه, صرفه جویی, خراسان رضوی, بنزین, سی ان جی

مدیر کمپانی ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه در مصاحبه با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد،گفت: فروش سی ان جی در شش ماهه نخست امسال با ۱۱ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل به حدود ۴۷ میلیون مترمکعب رسید که معادل آن بنزین صرفه جویی شد.

مجتبی دلبری افزود: در این بازه زمانی مصرف بنزین بدون افزایش برداشت، نسبت به مدت مشابه سال گذشته به حدود ۱۲۰ میلیون و ۴۲۰ هزار لیتر رسید که این مهم نشانگر استقبال مردم از سوخت پاک و ارزان می باشد.

وی همچنین از توزیع ۲۹۲ میلیون و ۷۴۲ هزار لیتر انواع فرآورده های نفتی در این مدت خبر داد و خاطر نشان کرد: در بخش نفت سفید و نفت کوره به ترتیب شاهد کاهش ۱۱ و ۶۷ درصدی مصرف و در بخش نفت گاز شاهد رشد متعارف دو درصدی مصرف هستیم.

این مقام مسئول در ادامه علت کاهش مصارف و عدم رشد غیرمتعارف مصرف نفت گاز را کنترل و نظارت مستمر بر مصرف کنندگان زیاد و جز، تبدیل سوخت مصرف کنندگان عمده، توسعه شبکه گازرسانی، توزیع کالابرگ نفت سفید و پایش مصرف کنندگان واقعی و هم چنین عرضه سوخت نفت گاز بر اساس طرح پیمایش عنوان کرد.

مصرف هفتگی بنزین کشور به ٥٦٩ میلیون لیتر رسید
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات