طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنری«باب دیلن» در مراسم اهدای جایزه نوبل
«باب دیلن» برگزیده جایزه نوبل ادبیات ۲۰۱۶ شد

دبیر آکادمی نوبل گفت: به اندازه کافی به آقای دیلن زنگ و ایمیل زده ایم و دیگر کافیست، من اصلا نگران نیستم و فکر می کنم که در مراسم اهدای جایزه نوبل حضور خواهد یافت.

خبر گزاری فارس: دبیر آکادمی نوبل گفت: به اندازه کافی به آقای دیلن زنگ و ایمیل زده ایم و دیگر کافیست، من اصلا نگران نیستم و فکر می کنم که در مراسم اهدای جایزه نوبل حضور خواهد یافت.

خواننده های مشهور, خواننده های مشهور, باب دیلن, باب دیلن مراسم اهدای جایزه نوبل

باب دیلن, خواننده های مشهور


 به نقل از گاردین، سارا دنیوس دبیر دائمی آکادمی «نوبل» اعلام کرد که با نزدیک ترین همکار باب دیلن تماس گرفته و ایمیل فرستاده تا این خواننده 74 ساله جایزه قابل توجه 927740 دلاری خود را دریافت کند.

این خبر به دنبال جواب ندادن باب دیلن یک هفته بعد از اعلام اعطای جایزه نوبل ادبیات به این خواننده و ترانه سرا منتشر شد.

از هفته گذشته که آکادمی نوبل خبر اعطای بالاترین جایزه ادبی دنیا به «باب دیلن» خواننده و ترانه سرا را اعلام کرده تا کنون هیچ خبری از این خواننده نشده و حتی به تماس و ایمیل دبیر آکادمی نوبل پاسخ نداده است.

دنیوس در این مورد گفت:" تا کنون جواب های محبت آمیزی دریافت کرده ایم اما نمی دانیم باب دیلن کجاست".

شرایط به وجود آمده و عدم پاسخگویی باب دیلن حتی به تلفن برگزار کنندگان و تیم نوبل، این آکادمی را در حالت و موقعیت بغرنجی قرار داده است.

دبیر دائمی نوبل در ادامه افزود:"به اندازه کافی به آقای دیلن زنگ و ایمیل زده ایم و دیگر کافیست، من اصلا نگران نیستم و فکر می کنم که در مراسم اهدای جایزه نوبل حضور خواهد یافت".

هفته گذشته آکادمی نوبل، باب دیلن اسطوره 75 ساله موسیقی را به علت «خلق اصطلاحات و سبک جدید شعری در سنت ترانه سرایی آمریکا» شایسته دریافت جایزه نوبل ادبیات دانست.

با اعلام این خبر باب دیلن و جورج برنارد شا تنها دو انسانی هستند که توانسته اند جایزه اسکار و نوبل را ازآن خود کنند.

مراسم اهدای جایزه نوبل ادبیات در تاریخ دهم دسامبر به صورت رسمی در آکادمی نوبل در سوئد به باب دیلن اهدا خواهد شد. اسوتلانا الکسیه ویچ سال گذشته چهاردهمین زنی بود که مفتخر به دریافت نوبل ادبیات شد.

«باب دیلن» برگزیده جایزه نوبل ادبیات 2016 شد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات