طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

فرهنگی و هنریپارسا پیروزفر بار دیگر با «ماتریوشکا» می آید
پارسا پیروزفر با «ماتریوشکا» برمی گردد

نمایش «ماتریوشکا» که پیش از این در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه رفته بود بار دیگر از ابتدای آذرماه سال جاری در تماشاخانه پالیز به صحنه خواهد رفت.

خبرگزاری مهر: نمایش «ماتریوشکا» که پیش از این در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه رفته بود بار دیگر از ابتدای آذرماه سال جاری در تماشاخانه پالیز به صحنه خواهد رفت.

پارسا پیروزفر, تئاتر, بازیگران ایرانی, پارسا پیروزفر بار ماتریوشکا آید

تئاتر, پارسا پیروزفر, بازیگران ایرانی


 نمایش «ماتریوشکا» با بازی و کارگردانی پارسا پیروزفر پیش از این در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به صحنه رفت و با ۴۹ اجرا و ۱۱ هزار و ۱۸۱ تماشاگر و فروش ۳۶۴ میلیون و ۱۳۵ هزار تومان در روز جمعه ۱۶ مهرماه به اجرای عمومی خود پایان داد.

این نمایش که بر اساس ۸ داستان کوتاه آنتون چخوف شکل گرفته پیش تر در شهرهای متفاوت آمریکا و کانادا نظیر لس آنجلس، سن دیگو، برکلی، تورنتو، مونترآل و ونکوور نیز اجرا شده بود. پیروزفر در این نمایش به تنهایی ایفاگر بالغ بر ۲۰ نقش است.

به علت استقبال مخاطبان و اینکه هنوز متقاضیانی موفق به تماشای نمایش «ماتریوشکا» نشده بودند، قرار است این اثر نمایشی از ابتدای آذرماه سال جاری در تماشاخانه پالیز بار دیگر روی صحنه برود.

نورالدین حیدری ماهر به عنوان مدیرتولید و برنامه ریز نمایش «ماتریوشکا» در کنار پارسا پیروزفر حضور دارد.

«ماتریوشکا» پنجمین تجربه کارگردانی پیروزفر بعد از نمایش های «هنر»، «گلن گری گلن راس»، «سنگ ها در جیب هایش» و «بر پهنه دریا» است.

کاهش 67 درصدی بارندگی نسبت به پارسال
facebook google telegram twitter whatsApp